Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Česká spořitelna - konsolidace půjček

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

20. 4. 2015

Konsolidované hospodaření s vlastními prostředky je základem úspor. Nechte si spočítat, kolik zbytečně platíte na vysokých úrocích a jak byste mohli levně a rychle ušetřit. Vezměte všechny svoje rádoby výhodné úvěry, nechte je posoudit v České spořitelně a budete se divit. Proč jste tolik let přepláceli?Odměna 1000 Kč

Konsolidace půjček Česká spořitelna je zajímavý a hlavně šetrný prostředek vašich vlastních peněz. To, co přeplatíte na jiných úvěrech, byste mohli mít pro sebe nebo by vám to pomohlo rychleji splatit svoje závazky. A ještě budete v České spořitelně za svoji šetrnost odměněni. Když si necháte posoudit všechny stávající úvěry, sloučíte je do jednoho úvěru u České spořitelny a neušetříte, dostanete na ruku 1.000 Kč.

Chytré řešení

Mnoho půjček určitě zatěžuje nejen vaši mysl, ale také váš účet. Určitě by bylo lepší mít všechno pohromadě, platit v jeden termín a ještě o tisíce korun méně. Konsolidace půjček Česká spořitelna je přesně to, co potřebujete. Jedním správným rozhodnutím se zbavíte starostí a nepřiměřených nákladů. Je to na vás. Česká spořitelna vám propočet úspor udělá sama a zadarmo.

Méně starostí

V životě je i tak dost starostí a nemá cenu se jimi trápit. Česká spořitelna disponuje množstvím odborníků, kteří dokáží spočítat, jak se produkt konsolidace půjček od České spořitelny bude podílet na snížení měsíčních nákladů. I ta nejhorší půjčka na 30 % ročně se dá vyplatit a místo ní získat půjčku s úrokem i pod 10%. Na částce přitom nezáleží. A nepotřebujete k tomu ani žádné prostředky. Jakmile se v České spořitelně dohodnete, prostředky vyplatí Česká spořitelna, zajistí vám jeden výhodný úvěr a vy se o nic víc nestaráte.

Peníze nejsou věda

Ale mohou hodně chybět. Když si měsíčně uložíte tisíc korun, kterými přeplácíte nevýhodný úvěr, za 5 let můžete jet na pěknou exotickou dovolenou. Ostatně 60000 Kč jsou skoro 3 průměrné měsíční platy. Proto není třeba mávat rukou nad starými a nevýhodnými půjčkami. Přineste je do České spořitelny. Tam si s nimi snadno poradí a konsolidace vám zdarma ušetří desítky tisíc bez další námahy.


Info: Informace o typických parametrech konsolidace půjček a dluhů můžete najít na této stránce.