Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nejvýhodnější spotřebitelský úvěr

Pořízení běžných potřeb pro domácnost už neznamená ukrajování rodinného rozpočtu a omezování nákupu jídla nebo oblečení. Život může zpříjemnit levný a zajímavý úvěr.

Peníze na jakékoliv spotřebiče, na dovolenou nebo pro radost z nových věcí zařídí dosažitelný a výhodný spotřebitelský úvěr.

Peníze ihned

Spotřebitelský úvěr většinou nemusíte dlouho zvažovat a porovnávat. Podmínky větších společností jako jsou Cetelem nebo Home Credit se výrazně neliší. Skvělá je hlavně přístupnost a dosažitelnost úvěru. Nemusíte se nikam dostavovat ani vyplňovat různé dotazníky. Většinou si stačí zboží vybrat a před zaplacením požádat o poskytnutí půjčky. Zboží můžete vlastnit během chviličky a nepotřebujete finanční hotovost.

Příjemná obsluha

Na spotřebitelském úvěru je zajímavé, že neplatíte žádné zřizovací poplatky ani částky na pracovníka, který vám spotřebitelský úvěr vyřídí. Stačí jen požádat a nechat si vystavit předběžnou fakturu na zboží. A mnohdy ani faktura nebo pokladní blok nejsou potřeba. Předložíte jen doklad totožnosti (někdy jsou požadovány dva doklady – ještě řidičský průkaz nebo pas) a zaměstnanec úvěrové společnosti vše zařídí za vás.

Podmínky úvěru

Zajímavé je také získání peněz. Spotřebitelský úvěr nevyžaduje žádné ručení ani zajištění. Někdy je potřeba zaplatit 10 – 20 % z hodnoty vybraného zboží a zbytek je často bezúročně splácen na základě smlouvy. Nemusíte dokonce ani studovat veškerý text smlouvy, protože všechny dotazy vám zodpoví ten, kdo ji s vámi sjednal. Také vyplní všechny údaje a poučí o možnostech a způsobu splácení.



Zboží si odvezete domů

Spotřebitelský úvěr v obchodu je zajímavý tím, že se dá využít okamžitá sleva. Můžete si pořídit zboží v akci, které by jinak bylo mnohem dražší. Třeba jste předem ani nepředpokládali, že si pořídíte novou ledničku, sporák nebo lux. Proč nevyužít zajímavé možnosti a neušetřit? A zároveň nemusíte sahat na peníze, které máte připravené na jiné účely. Spotřebitelský úvěr se dobře splácí, spotřebiče můžete hned využívat a pracovník společnosti, která vás takto založila, vše vyřídí sám bez jakékoliv vaší námahy.


Info tip: Typické parametry bankovních půjček - jejich výhody a nevýhody si můžete projít například online zde na webu Univerzální-Půjčka.cz



Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Expres půjčka GE Money
ČSOB půjčka
ZUNO půjčka
Půjčka Cetelem
Era půjčka od Poštovní spořitelny