Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Era půjčka

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

3. 7. 2014

Způsobů, jak získat peníze, je mnoho. Od žádosti přátelům a příbuzným až po volání na neznámá čísla, která mohou stát hodně provolaných peněz. Kdo nechce riskovat a být přitom stále při penězích, zajistí se kvalitním a pohodlným úvěrem.

Era půjčka od Poštovní spořitelny je skvělý pomocník, který pomůže s rychlým a bezpečným čerpáním peněz.Podmínky půjčky

Era půjčka od Poštovní spořitelny zajišťuje nejen peníze, ale také veškerý zákaznický komfort. Za sjednání půjčky nic neplatíte. A neplatíte nic za vedení, předčasné splacení a vždy máte dokonalý přehled o svých možnostech a povinnostech. Přes internet banking si půjčku sjednáte, obsluhujete a třeba i změníte parametry. Úvěr není náročný na získání ani na dokládání příjmu nebo schvalování.

Proces získání

Úvěr od Poštovní spořitelny není nákladný z žádného hlediska. Nevyžaduje majetkovou účast ani shánění ručitelů a podepisování dlužnických závazků. Era půjčka od Poštovní spořitelny požaduje jen obrat na účtu. Otevřením Era konta a posláním peněz si zajistíte prostředky do 300.000 Kč bez zajištění a bez zjišťování jakýchkoliv dalších údajů. A dokonce vám budou prostředky rovnou nabídnuty, pokud si třeba na účet necháte posílat výplatu.

Automatické získání peněz

Nemusíte se tedy vůbec snažit a Era půjčka od Poštovní spořitelny vás zásobí výhodnými nabídkami. Předschválený úvěr znamená jistotu prostředků, které máte ihned na účtu. Je nabídkou, která se neodmítá, protože peníze jsou nízce úročeny a vracejí se třeba až během 7 let. Era půjčka od Poštovní spořitelny není ale jen rychlým zdrojem peněz.

Era kontokorent umožňuje přečerpání účtu, Era půjčka na bydlení vám uhradí splátky na vlastní domov a Era hypotéka koupí vybraný dům. Všechny finanční transakce s Poštovní spořitelnou jsou rychlé, bezpečné a výhodné. Stačí jen sáhnout po připravených penězích a vybrat si nejvýhodnější možnost.


Info tip: Typické parametry bankovních půjček - jejich výhody a nevýhody si můžete projít například online zde na webu Univerzální-Půjčka.czPodobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Expres půjčka GE Money
ČSOB půjčka
ZUNO půjčka
Půjčka Cetelem