Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Expo Půjčka na libovolné potřeby

Toto nejsou stránky společnosti Expobank CZ a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.expobank.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


7.12.2015

Expobank není tolik v povědomosti lidí jako jiné konkurenční banky, ale rozhodně stojí za pozornost. Tato banka se zaměřuje na všestrannou klientelu a představila jí speciální úvěrový produkt Expo Půjčku pro financování libovolných potřeb.

Tato půjčka sice nerefinancuje Vaše staré závazky, ale můžete ji použít na splacení jiných úvěrů, rekonstrukci bydlení, nákup automobilu nebo splnění celoživotního snu.Pojistěte si splátky

Půjčce si na cokoliv částku od 50 000 do 500 000 Kč a splácejte ji podle své úvahy 12 až 60 měsíců. Na Vaší dobrovolnosti je pojištění schopnosti splácet, ale každoměsíční nízký poplatek za tuto službu se bezesporu vyplatí – vždyť nikdy nevíte, zda dlouhodobě neonemocníte nebo nepřijdete o zaměstnání. Splácet v takových těžkých chvílích půjčku z malého příjmu může být pro rodinný rozpočet velkou zátěží.

Tři způsoby sjednání půjčky

Půjčku si můžete sjednat hned několika způsoby: nejjednodušší a nejpohodlnější variantou je vyplnění online žádosti, která Vám nezabere více než dvě minuty. Dále můžete přijít osobně na pobočku nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku. Vždy budete jednat s profesionálním bankéřem, který Vám se vším pomůže a zodpoví případné dotazy.

Zjistěte, zda splňujete podmínky

S Expo Půjčkou jsou spjaty lehce splnitelné požadavky, jako je věk žadatele nad 18 let, řádné vyplnění žádosti, uvedení telefonického kontaktu a doložení výše příjmu v minimální hranici 10 000 Kč nebo úplných výpisů z běžného účtu za předchozí tři měsíce. Banka si ověří Vaši bonitu, nahlédne do registru dlužníků a rozhodne o částce půjčky. Její výši může významně ovlivnit započtení příjmu spolužadatele.

Peníze do dvou dnů na účtu

Po předání všech potřebných podkladů pro schválení žádosti se Vám finanční prostředky promítnou na účet do 48 hodin a je zcela jedno, zda požádáte o zaslání peněz na účet jiné banky nebo si zřídíte účet u Expobank. Měsíčně splácíte pouze odsouhlasenou výši splátky bez dodatečných nákladů.