Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka před výplatou 15000 - NOVINKA

Pokud budeme sledovat nebankovní trh, zjistíme, že v oblasti produktu půjčka před výplatou 15000 nějaká novinka každou chvíli přibude a nabídka tohoto typu půjček se neustále zvětšuje a zkvalitňuje.

Jde to i bez poplatku

Ještě donedávna bylo prakticky nutností při žádosti o SMS půjčku posílat registrační poplatek 1 Kč. To odradilo značnou část potenciálních zákazníků a proto se některé firmy snaží žadatelům o půjčku vyjít vstříc tím, že tento poplatek již nepožadují. Získání SMS půjčky bez 1 Kč poplatku tak už vůbec není problémem - příkladem může být například půjčka CreditOn.Půjčka Zdarma

Při podrobném zkoumání zjistíme, že půjčky před výplatou 10000 novinky přinášejí také v dalších oblastech. Zdají se Vám poplatky za půjčení peněz příliš vysoké? Dnes není problémem získat půjčku zdarma - některé spoelčnosti nabízejí v krátkodobých ale i dlouhodobých akcích poskytnutí první půjčky před výplatou zcela zdarma. Zde můžeme opět uvést společnost CreditOn, nebo také půjčku Ferratum.

Opakovaně až 15 000 Kč

Změnu můžeme zaznamenat rovněž ve výši půjčky před výplatou. I když je první půjčka většinou omezena na 4000 Kč, při opakovaných žádostech už můžeme žádat nejen půjčku 10000 Kč, ale v některých případech i 12000 nebo dokonce 15000 Kč. Je ale potřeba mít na paměti, že při těchto vyšších částkách se adekvátně zvyšuje také splátka půjčky a při žádosti o půjčku bychom si předem měli promyslet, zda se nám půjčka vyplatí a zda budeme moci částku řádně a včas splatit.