Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka od České spořitelny

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

2. 9. 2015

Potřebujete si půjčit peníze a váháte nad různými úvěry? Někdy se váhání vyplácí. Některé půjčky jsou vysoké nebo zahrnují různé náklady a doplňkové výdaje. Produkt půjčka od České spořitelny takovou dodatečnou finanční zátěž nemá. Je přehledná, jasná a jednoduchá na získání. Proto se váhat nevyplatí.

Stačí se spojit s pracovníky České spořitelny přes bezplatné telefonní číslo nebo zaslat předběžnou žádost o půjčku přes internet.Místo a datum jednání si stanovíte sami. Jednat budete s profesionály, kteří poskytli stovky půjček a mohou vám poradit a pomoci při hledání nejvýhodnějšího úvěru. Vybrat si můžete z různých druhů půjček do jakékoliv částky.

Půjčka bez udání účelu

Pokud nechcete vyzrazovat způsob použití peněz, nemusíte se vůbec o účelu zmiňovat. Banka Vám nabízí od 20.000 Kč až do 600.000 Kč a neptá se, jak prostředky použijete. Půjčku tam můžete využít na nákup nového či staršího auta, vybavení domácnosti nebo třeba na financování nového bydlení. Je to jen na Vás.

Nízký úrok, nízké splátky

Bankovní Půjčka Česká spořitelna je výjimečný produkt. Tak vysoká částka znamená u jiných finančních institucí a nebankovních společností dlouhé prověřování, dokládání příjmů, doložení plateb za energie, potvrzování adres a zajištění majetkem. U České spořitelny dostanete dokonce vyšší částku ihned a bez problémů. Na vás je výběr výše půjčky, doby splácení a den, který vyberete pro zaplacení splátky. Potěší Vás také velmi nízký úrok a doba splatnosti až 7 let - tyto dva parametry společně znamenají příjemně nízkou měsíční splátku, která bude šetrná k Vašemu rodinnému rozpočtu.

Jde to i bez doložení příjmů

Komu by se chtělo při žádosti o půjčku "papírovat" více, než je nezbytně nutné? Pokud máte běžný účet, na která chodí Vaše mzda, vedený u České spořitelny, nebudete muset svého zaměstanvatlele obtěžovat s žádostí o potrvrzení výše Vašich příjmů. K získání půjčky Vám bude stačit jenom Váš občanský průkaz.

Více informací o půjčce České spořitelny se můžete dozvědět zde.


Info: Typické výhody a nevýhody bankovní půjčky se můžete dozvědět například na této stránce.Podobné půjčky:
Expres půjčka GE Money
ČSOB půjčka
ZUNO půjčka
Půjčka Cetelem
Era půjčka od Poštovní spořitelny