Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

ČSOB Autopůjčka

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

22. 8. 2015

Toužíte po novém automobilu, ale částka na Vašem účtu se spíše blíží k nule než k potřebné částce? Využijte ČSOB Autopůjčku, která Vám pomůže financovat vůz za velmi výhodných podmínek.

Banka ví, že si přejete auto co nejdříve, proto se snaží vyhodnotit každou žádost v co nejkratším čase. Co je potřeba k získání této autopůjčky a v čem je jiná oproti konkurenci?Účelový úvěr na nové i ojeté vozidlo

ČSOB Autopůjčka patří mezi účelové úvěry, pro něž je charakteristická nižší úroková sazba. Ani tato půjčka není jiná – auto si můžete pořídit za výhodný úrok a přitom nezáleží na tom, zda se jedná o nový nebo ojetý vůz. Tento úrok se po celou dobu trvání půjčky nemění a jako bonus neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky.

Jednoduchý proces

Půjčku máte takřka na dosah ruky. Stačí dojít do kamenné pobočky a předložit dva doklady totožnosti. Na místě vyplníte žádost na předtištěném formuláři a banka ji ihned vyhodnotí, popřípadě Vám udělá jinou nabídku. Ještě při té samé návštěvě obdržíte potvrzení o schválení půjčky. Během 24 hodin máte předschválený úvěr a dva měsíce na to, abyste si v klidu vybrali své auto.

Vlastnosti půjčky

Jaké jsou parametry půjčky a co je dobré o ní vědět? Její minimální výše začíná na 100 000 Kč a splatnost trvá od 1 roku do 6 let. Vypůjčenou částkou můžete financovat nový automobil nebo ojeté auto do 5 let stáří. Sjednání ČSOB Autopůjčky Vám otevírá dveře k dalším pojistným produktům banky za příznivé ceny, jako je povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Co Vás může překvapit?

ČSOB Autopůjčka neslouží na refinancování starých úvěrů, nemůžete si ji sjednat online a nelze provádět mimořádné splátky. Peníze Vám banka pošle na účet až na základě dokladu o koupi auta, což může být kupní smlouva nebo zálohová faktura na rezervovaný automobil. K půjčce se váže povinnost zřídit si účet u banky, z něhož následně hradíte měsíční splátky.