Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky Praha - ihned, na ruku

Nabídka půjček v Praze je obrovská, jen jde o to se v nabízených produktech správně zorientovat a vybrat si ten správný. Vedle renomovaných bankovních institucí mohou obyvatelé Prahy žádat o úvěry u nebankovních společností anebo u soukromých investorů.

Parametry jednotlivých půjček se ale odlišují a rovněž míra rizika je u každé společnosti jiná.Nebankovní půjčky Praha

Nebankovní půjčky v Praze poskytuje mnoho společností, za všechny je pořeba zmínit společnosti Provident nebo Home Credit. Přímo v Praze působí například také společnost Tommy Stachi, která poskytuje půjčky i lidem se zápisem v registru.

Půjčky Praha bez registru

Pokud máte zápis v registru dlužníků, jsou Vaše šance na získání úvěru menší. Ale nic není ztraceno. Záleží, jak velkou sumu peněz požadujete. Pokud budete chtít půjčit 100000, 200000 nebo více, zápis v registru dlužníků nebude problém, ale pravěpodobně budete muset dát do zástavy nemovitost. Takovéto půjčce se říká Americká Hypotéka a můžete o ni požádat u něktreré z nebankovních společností, které se na tento typ úvěru specializují.

Rychlé SMS půjčky ihned

Pokud požadujete menší částku, můžete žádat společnost Provident, Tommy Stachi anebo využít některou z rychlých okamžirých krátkodobých půjček - tzv. SMS půjček neboli půjček před výplatou - bližší informace o tomoto typu půjček najdete například na této stránce.

Půjčky je možno žádat online

Ať už jste obyvatelem Prahy, nebo bydlíte kdekoliv jinde v České republice, bude pro Vás jedna z nejrychlejších a nejpohodlnějších možností, jak získat půjčku, požádat o ni online přes Internet. Většina bankovních i nebankovních společností dnes nabízí možnost požádat o půjčku tímto způsobem.

Podobné půjčky:
Půjčky Brno
Půjčky Ostrava
Půjčky Liberec