Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Rychlá půjčka na směnku pro všechny

Prostřednictvím směnky můžete získat poměrně vysoké částky bez zbytečných formalit. I když je směnka relativně bezpečným a zaručeným prostředkem, jak získat rychle peníze, je potřeba mít na paměti některé důležité zásady. Z pohodlného prostředku k získání peněz se totiž může lehce stát cesta k exekuci.

Jak fungují půjčky oproti podpisu směnky a na co si dávat pozor?Soukromá půjčka na směnku ihned Vám poskytne a zajistí peníze v podstatě okamžitě a o půjčené částce a poplatku máte jasno hned při sjednání. Přehlednost směnky je totiž velkou výhodou pro věřitele i dlužníka. Oproti smlouvám je směnka mnohem jednodušší a nelze ji doplnit nějakými nepřehlednými ujednáními nebo triky. Půčky na směnku tak mohou dosahovat i vysokých finančních částek.

7 náležitostí směnky

K sepsání směnky nepotřebujete žádné právní vzdělání. Důležité je to, aby směnka obsahovala několik základních náležitostí, ale obecně může být sepsána kýmkoliv, kdekoliv a na jakémkoliv papíře. K náležitostem směnky patří:

  • Označení, že se jedná jde o směnku
  • Příkaz k zaplacení dané částky
  • Jméno a adresa dlužníka
  • Datum a místo splatnosti
  • Jméno věřitele
  • Datum a místo vystavení
  • Podpis výstavce směnky

Půjčka na cokoliv

Peníze na oproti podpisu směnky jsou většinou poskytovány v hotovosti, protože směnka je vážným a zavazujícím dokumentem. Nikdo se přitom neptá na způsob použití peněz. Jako finanční instrument je směnka rychlým a bezpečným prostředkem mezi věřitelem a dlužníkem ke splnění vzájemných závazků a práv. Proto si také na směnku mnohdy můžete půjčit více, než kolik byste dostali na běžný úvěr.

Pozor na rizika

Získat půjčku na směnku je velmi snadné a rychlé, musíme ale pamatovat na to, že se jedná o nejvíce rizikový způsob, jak si půjčit peníze. Pokud totiž nebudete schopni směnku včas splatit, může být proti Vám prakticky ihned zahájena exekuce. O tomto typu půjčky bychom proto měli uvažovat pouze ve výjimečných případech a vždy bychom si měli být jistí, že budeme schopni peníze k uvedenému datu splatit.

Pokud jste změnili názor a raději se chcete vyhnout rizikům spojeným se směnkou, zvolte některou z půjček bez doložení příjmu.Podobné půjčky:
Půjčka 20000 ihned
Půjčky 50 000 Kč
Okamžitá půjčka
Půjčky na ruku ihned

Podobné půjčky:
Půjčka na směnku na ruku