Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky, které máte ihned - do 5 minut na účtu

Existují půjčky ihned (do 5 minut) na bankovní účet, a o které lze díky internetu žádat nonstop. Jsou to malé rychlé půjčky od nebankovních společností, sloužící na pokrytí aktuálního nedostatku financí. Pokud někomu zrovna chybí menší částka a ví, že do měsíce bude moci půjčku bezpečně splatit, může využít některou z těchto půjček.

Podívejme se, jaké mají tyto finanční produkty parametry a které nebankovní firmy je poskytují.Tyto půjčky jsou také označovány jako "SMS půjčky do 5 tisíc" nebo "Finské půjčky" a jsou charakteristické svou dostupností a rychlostí. Pokud hledáme půjčku "pro všechny", nejlépe této představě asi odpovídá právě tato SMS půjčka do 5 tisíc. Při žádosti o ni není potřeba dokládat své příjmy papírovým potvrzením od zaměstnavatele, a u některých firem se vše obejde i bez nahlížení do registrů dlužníků. Půjčka je navíc ve většině případů bez registračního poplatku (nebo jen se symbolickým poplatkem 1 Kč) - cena za půjčení je uhrazena ve splátkách půjčky.

SMS půjčky jsou bleskově rychlé

O půjčky se žádá SMSkou nebo online formulářem, není potřeba ztrácet čas vyřizováním žádosti na pobočce. Posouzení žádosti proběhne v podstatě okamžitě po odeslání formuláře - do 5 až 10 minut jsou data zpracována a klient je informován pomocí SMS zprávy, případně se ozve operátorka telefonicky. Takže o schválení (případně neschválení) se žadatel dozví v podstatě ihned.

Do několika minut na účet nebo složenkou do 3 dní

U některých SMS půjček před výplatou je možno si vybrat, zda mají být poslány peníze složenkou, nebo na účet. Peníze na účet přijdou rychleji než složenka, ne každý ale chce půjčku na účet posílat, ať už má důvody jakékoliv. Většina SMS společností bez problémů poskytne půjčku do 5000 Kč, mnohé z nich nemají problém s SMS půjčkou do deseti, dvaceti nebo i třiceti tisíc Například maximální výše půjčky u nejznámější společnosti Ferratum (někdy nesprávně uváděná jako 'Feratum') je 35 000 Kč.

Everyday Plus, Zaplo a další

K dalším společnostem, poskytujícím rychlé SMS půjčky, které jsou na vašem účtu téměř ihned, respektive do 5 či 10 minut, patří například Everyday Plus, Zaplo, o tyto půjčky lze žádat pomocí online formuláře na intenretu.

Tip: Promyslete si předem

Před tím, než uzavřete smlouvu o půjčce, je důležité promyslet si několik věcí. Jaké jsou Vaše měsíční příjmy, kolik měsíčně utratíte? Zbyde Vám dostatečná částka na splátku úvěru?

Důležité pravidlo: Neberte si půjčku na splacení jiné půjčky! Vyjímkou je tzv. konsolidace úvěrů, při které je díky sloučení půjček a prodloužení doby splatnosti možné dosáhnout snížení měsíční splátky i úrokové sazby. Více se o konsolidaci neboli sloučení půjček dozvíte například zde.


Podobné půjčky:
SMS půjčky do 6000