Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Konsolidace půjček bez kontroly registrů

Konsolidace - sloučení půjček bez registrů je určena těm, kteří mají z minulosti více půjček a úvěrů, které potřebují sloučit do jedné výhodnější půjčky, ale mají problém s tím, že se jejich jméno ocitlo v některém registru dlužníků.

Bankovní konsolidace je tím pádem pro ně v blízkém časovém období nedosažitelná a nezbývá, než se poohlédnout po některé z nebankovních konsolidací.Konsolidace bez příjmu a registru

Nebankovní sloučení půjček bez registru a příjmu existuje a tuto službu nabízí hned několik nebankovních společností. Půjčka je zpravidla poskytnuta oproti zástavě nemovitosti - může se jednat o byt či dům, v některých případech lze poskytnout také byt v družstvením vlastnictví.

Příkladem společnosti, která konsolidaci bez registru dlužníků poskytuje, je nebankovní společnost Acema - o sloučení půjček lze žádat online, konsolidovat lze půjčky a úvěry do celkové výše 5 000 000 Kč - samozřejmě v závislosti na odhadní ceně zastavované nemovitosti.

Další možností je konsolidovat své dluhy s firmou Vitacredit. Při žádosti o sloučení dluhů u Vitacreditu lze konsolidovat závazky až do výše 1,88 mil. Kč a výhodou je, že jsou tolerovány případné negativní záznamy v registrech dlužníků. Za nový úvěr je ovšem nutno ručit nemovitostí.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Abyste věděli, kolik budete za konsolidaci platit, můžete využít některou z online kalkulaček. Kalkulačka konsolidace půjček je nástroj, se kterým si předem můžete spočítat, o kolik výhodnější nová konsolidovaná půjčka bude. Takovýto kalkulátor najdeme například zde.

Konsolidace půjček bez zástavy a registrů

V některých inzerátech se setkáme i s nabídkou sloučení půjiček bez zástavy nemovitosti a bez kontroly registru dlužníků. Pokud navíc není vyžadováno doložení příjmů, je třeba být na pozoru a zjistit si o dané společnosti nebo soukromníkovi co nejvíce informací. Je totiž pravděpodobné, že se jedná o podvod - například Vás daný inzerát může vybízet k volání na předražená čísla, nebo se jinak snažit z Vás "vytáhnout" peníze.


Info: Informace o typických parametrech konsolidace půjček a dluhů můžete najít na této stránce.


Podobné půjčky:
Půjčky bez registru
Americké hypotéky bez registru
Půjčka na auto bez registru