Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Home Credit - významná nebankovní společnost

Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997. Tento člen skupiny PPF je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Zaměřuje se na poskytování nákupů na splátky, úvěrů na auta, na hotovostní půjčky, kreditní karty, revolvingové půjčky a konsolidaci půjček.

Společnost Home Credit a.s. spadá pod skupinu Home Credit, jejíž činností je poskytování spotřebitelského financování ve střední a východní Evropě a v Asii. Celkem již obsloužila více než 38 mil. zákazníků.
Produkty společnosti Home Credit

Hotovostní půjčka

Co byste říkali na to, kdybyste dostali až 21 splátek z půjčky zpět? S Hotovostní půjčkou nic není nemožné. Navíc půjčku můžete do měsíce zdarma vrátit. Peníze obdržíte na svůj účet následující pracovní den po uzavření smlouvy. Neplatíte nic za sjednání, vedení ani předčasné splacení. Pro případ nenadálých událostí si můžete sjednat pojištění výdajů, odložení splátek a možnost změny jejich výše.

Kreditní karty

Nakupujte bez obav zadarmo a kupte si, co zrovna potřebujete. S Home Creditem můžete vybírat z několika druhů kreditních karet. Premia karta Vám přináší možnost nakoupit se slevou u obchodních partnerů. Potěší Vás bezúročné období, které trvá až 51 dnů. Mezi oblíbené partnerské karty patří bezkontaktní Clubcard kreditní karta Premium, určená pro zákazníky TESCO. Výhodná je i Premia karta České pojišťovny, s kterou získáváte odměny za každý nákup a slevy v partnerských obchodech. V nabídce je i Nákupní karta Premia pro zákazníky KIKA a BAUMAX.

Nákup na splátky

Pořiďte si zboží pro Váš dům, zahradu, kancelář či automobil bez nutnosti zaplatit celou částku. Na stránkách Home Credit máte přehled o tom, v jakých prodejnách můžete nakoupit na splátky. Celkem je Vám k dispozici 8 513 prodejen a 866 e-shopů.

Auto na splátky

Home Credit Vám přináší neodolatelnou nabídku: pořízení automobilu na splátky u jednoho ze 197 prodejců. Půjčí Vám od 30 000 Kč na dobu 2 až 7 let s flexibilní výší splátek. S tímto produktem můžete zakoupit osobní i užitková vozidla do 3,5 tun a nezáleží na tom, zda jste fyzická nebo právnická osoba.Název společnosti: Home Credit a.s.
Sídlo: Nové sady 996/25, 602 00 Brno

Web: https://www.homecredit.cz/
Kontaktní email: homecredit@homecredit.cz