Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Provident půjčky online

Co dělat v případě, že se Vám náhle porouchá pračka, lednička, televize nebo auto a vy nemáte hotovost ani na to, abyste zaplatili nutnou opravu? Naštěstí jsou zde půjčky Provident – rychlé a dostupné půjčky na cokoliv a pro kohokoliv.

Až 50000 nebo 80000 Kč na ruku

Provident Vám půjčí až 50000 nebo 80000 Kč na 45, 60 nebo 100 týdnů (minimální částka, kterou si můžete půjčit, je 4000 Kč). Půjčka existuje v hotovostní i bezhotovostní formě.(Více o bezhotovostní půjčce Provident naleznete zde.) Pokud ale peníze potřebujete opravdu rychle – už do 24 hodin, bude pro Vás lepší hotovostní forma („půjčka na ruku“). Jak na to? Pomocí internetového formuláře jednoduše o půjčku požádáte – uvedete požadovanou částku a dobu splatnosti a vyplníte své osobní údaje. Žádost odešlete a následně Vás bude kontaktovat operátorka půjčky, která Vám vysvětlí detaily a další postup.

Návštěva obchodního zástupce Providentu

V dalším kroku Vás bude ve Vašem bydlišti kontaktovat obchodní zástupce Providentu, který Vám přinese k podpisu smlouvu o půjčce a také požadovanou hotovost. Vše je velmi jednoduché a přehledné. Půjčku pak budete také hotovostně splácet tomuto obchodnímu zástupci. Provident půjčka je jednoduchá, jasná a přehledná, má jednoduchou a jasnou smlouvu o půjčce bez nějakých chytáků a záludností – žádné skryté poplatky, žádné nepřiměřené sankce za jakýkoliv prohřešek. Za půjčku nemusíte ani ničím ručit – nepotřebujete zástavu ani ručitele.

Bezhotovostní půjčka Provident

Pokud Vám z jakýchkoliv důvodů působí komplikace osobní schůzka s obchodním zástupcem, můžete zvolit bezhotovostní formu. V tom případě Vám bude půjčka zaslána na Váš bankovní účet a ze svého bankovního účtu pak také půjčku budete splácet.
Podobné půjčky:
Bezhotovostní půjčka od Provident
Provident půjčky - dlužníci