Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Hypotéky Fio Banka

Fio Banka je úspěšnou českou bankou a odborníkem na osobní a firemní finance. Svým klientům pomáhá zhodnotit peníze a pořídit si vlastní bydlení. Přestaňte platit drahé nájmy a bydlete konečně ve svém s hypotékou od Fio Banky.

S tímto výhodným úvěrem máte na dosah vysněný byt nebo rodinný dům.Investice do nemovitosti

Hypotéky Fio Banky slouží k investici do nemovitosti, k vypořádání spoluvlastnických vztahů spojených s nemovitostí, k refinancování starého úvěru a k úhradě členského podílu v bytovém družstvu. Dostupná je občanům ČR nad 18 let a za určitých podmínek i cizincům. Hypotéku můžete čerpat od 6 do 24 měsíců, a to jednorázově nebo postupně.

Jak probíhá žádost o hypotéku

Hypotéky od Fio Banky jsou dostupné i úplně normálním žadatelům a celý proces začíná první schůzkou v bance. Klientský pracovník Vám vyhotoví návrh hypotečního úvěru a předá Vám seznam s podklady pro vyřízení hypotéky. Na příští schůzce předložíte doklady totožnosti a dokumenty k příjmům, předmětu a zajištění úvěru. Poté banka provede ocenění nemovitosti a připraví k podpisu smluvní dokumentaci.

Hypotéka až na 30 let

Hypotéka Vám přinese dostatek finančních prostředků od 300 tisíc korun s dobou splácení od 5 do 30 let. Platí zde omezení, že celou hypotéku musíte splatit před dosažením věku 70 let. Fio Banka si za vyřízení a poskytnutí hypotečního úvěru neúčtuje žádné poplatky.

Individuální posouzení

U většiny hypoték je zapotřebí, aby měl žadatel pracovní poměr na dobu neurčitou a čistý registr dlužníků. Fio Banka akceptuje za určitých podmínek i pracovní smlouvu na dobu určitou. V případě negativních záznamů v registru dlužníků si banka vyžádá podrobnosti a tyto záznamy individuálně posoudí.

Refinancování hypotéky

K Fio Bance můžete přejít i se svou starou hypotékou a refinancovat ji. Získáte výhodnější podmínky, jako je nižší úroková sazba, jiná délka splácení a lepší parametry úvěru. O nabídku hypotéky u této banky se zajímejte zavčas, nejlépe dva měsíce před koncem fixace. Za posouzení a převedení hypotéky nehradíte žádné poplatky.