Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

XS půjčka – malá půjčka s nejdelší dobou splatnosti

Toto nejsou stránky společnosti Provident Financial s.r.o. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.provident.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


30.5.2016

V segmentu malých půjček najdeme nejčastěji SMS půjčky nebo půjčky do výplaty s dobou splatnosti 30 dní. Co byste ale říkali malé půjčce, kterou zvládnete splatit do tří měsíců?

Tuto novinku představila společnost Provident a naleznete ji pod snadno zapamatovatelným názvem XS půjčka. Tato půjčka má řadu výhod a předností, které si právě teď uvedeme.Výši RPSN znáte předem

XS půjčka je férovým úvěrovým produktem na finančním trhu, který neskrývá výši poplatků, úrokovou sazbu ani RPSN. Na úvodní stránce této půjčky najdete posuvník, pomocí kterého si vyberete její výši. Můžete požadovat částku od 2 000 do 15 000 Kč a splatnost si rozvrhnout po týdnu – na 12 týdnů, nebo po měsíci – na 3 měsíce.

Od žádosti k výplatě

Pro získání půjčky je zapotřebí vyplnit jednoduchou žádost, po jejímž odeslání Vám zavolá pracovník společnosti, který se s Vámi domluví na dalším postupu. Většina malých půjček se vyplácí na běžný účet, ale XS půjčka přináší ještě jednu variantu výplaty peněz, a to v hotovosti na ruku – třeba i o víkendu.

Bez příjmu a registru

Tato půjčka je dostupná i Vám a přesvědčí Vás o tom výhodné podmínky. Nemusíte dokládat výši svého příjmu, což ocení lidé s nízkým nebo nepravidelným příjmem. Spokojeni s podmínkami budou také osoby se záznamem v registru dlužníků, neboť XS půjčka neprověřuje úvěrové registry.

Splatnost bez problémů

S XS půjčkou se nezavazujete na dlouhou dobu, ale zároveň máte dostatečný čas k tomu, abyste ji splatili bez potíží. Doba splatnosti tři měsíce umožňuje výrazně snížit jednotlivé měsíční splátky na přijatelnou úroveň, což tolik nezatíží rodinný rozpočet. Pro příklad si uveďme, že při půjčce 2 000 Kč na 3 měsíce budete každý měsíc splácet 787 Kč.

Pro koho je půjčka určena?

XS půjčka má zaručeně potenciál zaujmout velkou část žadatelů, kteří potřebují rychle menší finanční obnos a nevyhovuje jim mikropůjčka s dobou splatnosti do 30 dní. Doporučujeme všem žadatelům převod peněz z půjčky na účet, neboť vyplacení v hotovosti je podstatně dražší.