Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

ZUNO refinancování půjček a úvěrů

Toto nejsou stránky společnosti ZUNO Bank a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.zuno.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


25.8.2015

Sjednali jste si půjčku s vysokým úrokem a v poslední době splátky zatěžují Váš rodinný rozpočet? Získejte výhodnější podmínky u ZUNO banky a refinancujte své staré půjčky a úvěry.

Uvidíte, že nový splátkový kalendář bude lépe odpovídat Vašim finančním možnostem a ještě si třeba půjčíte něco navíc.Online žádost

O ZUNO refinancování půjček a úvěrů jednoduše požádáte online. Jako nový klient vyplníte přes internet žádost o refinancování a banka Vám otevře běžný účet bez poplatků. Jelikož ZUNO nemá kamenné pobočky, smlouvu o účtu Vám přiveze k podpisu kurýr. Po aktivaci účtu banka zpracuje Vaši žádost o refinancování a sdělí Vám výsledek. Stávající klienti banky vyplní žádost ve svém internetovém bankovnictví a podepíší ji pomocí SMS.

Do pár minut znáte výsledek

K žádosti nedokládáte žádné dokumenty, a pokud by banka přeci jen nějakou informaci potřebovala, ozve se Vám po telefonu její pracovník. Žádost je obvykle vyhodnocena do několika minut a tato doba se výjimečně může prodloužit, když banka potřebuje doložit nějaké dokumenty nebo je žádost vyplněna špatně.

Až 500 000 Kč na 120 měsíců

ZUNO umožňuje sloučit do jedné půjčky až 10 účelových a bezúčelových úvěrů, jako jsou kreditní karty, kontokorenty nebo spotřebitelské úvěry, a to až do výše 500 000 Kč. Na Vašem zvážení je, jakou si zvolíte dobu splatnosti, ale nesmí být kratší než půl roku a delší než 10 let. Za poskytnutí refinancování neplatíte žádné poplatky a jeden měsíc v roce si můžete vybrat tzv. splátkové prázdniny, kdy nemusíte hradit splátku.

Kdo může požádat o půjčku?

Banka má stanoveny podmínky, za kterých smíte požádat o refinancování. Fyzickým osobám musí být nejméně 18 let, OSVČ alespoň 21 let. Požadavkem je způsobilost k právním úkonům, účet v ZUNO, čistý registr dlužníků, nulové závazky vůči bance a příjem ze zaměstnání, výdělečné činnosti nebo důchod.