Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Neúčelový Osobní úvěr KB

Spotřebitelské bankovní úvěry se vyplatí z hlediska nízké úrokové sazby, dostupnosti vyšších částek a nastavení splátek podle Vašich potřeb.

Nabídku těchto úvěrů, ať už v účelové nebo neúčelové formě, najdete u všech významných bank na území ČR a toto pravidlo potvrzuje Komerční banka výhodným Osobním úvěrem.Dostupný úvěr pro osobní potřeby

Rychlý Osobní úvěr KB je určen nejen občanům ČR, ale i cizincům s trvalým pobytem na našem území a občanům členských zemí EU s povolením k pobytu v ČR. S touto půjčkou je spojeno minimum papírování a dokladování a k jejímu získání stačí předložit dva doklady totožnosti a výpisy z bankovního účtu či potvrzení o příjmu. Tento úvěr slouží k financování osobních potřeb, nikoli k podnikatelské činnosti.

Až 2 500 000 bez zajištění

Požádejte Komerční banku o Osobní úvěr v hotovostní nebo bezhotovostní formě, a to ve výši od 30 000 do 2 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 72 měsíců. Pokud potřebujete nejvyšší možnou sumu a prokážete dostatečnou bonitu, banka nemusí vyžadovat zajištění. V některých případech může požadovat zajištění ručením, vkladem nebo stavebním spořením u Modré pyramidy.

Rozhodnutí během okamžiku

Po dodání všech potřebných dokladů se okamžitě dozvíte rozhodnutí o úvěru, případně Vám banka nabídne jinou výši podle Vašich příjmů. Půjčku vyřídíte na pobočce banky s Vaším osobním bankéřem, na bezplatné infolince nebo jako klient KB s předschváleným úvěrovým limitem přes internetové bankovnictví. Za sjednání půjčky zaplatíte poplatek ve výši 490 Kč.

Bez poplatků a s možností pojištění

Komerční banka si váží svých klientů a snaží se o to, aby byly s Osobní půjčkou maximálně spokojeni. Neúčtuje si proto žádné poplatky za částečné nebo úplné předčasné splacení úvěru a umožňuje rozložit si splátky na delší dobu. Všem klientům nabízí pojištění schopnosti splácet a poskytuje rychlou a účinnou finanční pomoc se splátkami v případě nečekané životní události.