Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Fér půjčka od Sberbank

Toto nejsou stránky společnosti Sberbank CZ, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.sberbank.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


8.6.2016

Uvítali byste férovou půjčku bez dodatečných poplatků, s překvapivě výhodnou úrokovou sazbou a s rychlým schválením a převodem peněz na účet? Přesně taková je Fér půjčka od Sberbank, která splní Vaše sny o vlastním bydlení, novém automobilu, dovolené u moře a čehokoli dalšího, co Vás napadne. Tato bezúčelová půjčka se dokonale přizpůsobí Vašim potřebám.Půjčka bez poplatků

Fér půjčka si před Vámi na nic nehraje a nic nezatajuje, ani konečnou splatnou částku a výši úrokové sazby. Za poskytnutí půjčky a vedení úvěrového účtu neplatíte žádné poplatky. S žádostí o půjčku nebo s jakýmkoli dotazem se dostavte osobně na pobočku, zavolejte na infolinku nebo vyplňte online formulář na stránkách Sberbank.

Doba splatnosti až 96 měsíců

Určitě vás zajímá, jak vysokou sumu si pro Vás banka přichystala: půjčit si můžete od 30 000 do 500 000 Kč a pravidelné měsíční splátky si rozložit až na 96 měsíců, čímž se Fér půjčka řadí mezi bankovní úvěry s nejdelší dobou splatnosti. Sberbank nechává zcela na Vašem uvážení výši a datum měsíční splátky. Pro dosažení vyšší částky úvěru si můžete přizvat spolužadatele – třeba svého partnera nebo rodiče.

Co musíte doložit?

Bez předložení dokladů sice tuto půjčku nezískáte, ale nemusíte procházet složitým a zdlouhavým papírováním. Stačí Vám platný občanský průkaz a potvrzení o příjmu nebo výpisy z běžného účtu za poslední tři měsíce. U úvěrů nad 250 000 Kč do 400 000 Kč potřebujete písemný souhlas manžela nebo manželky a u úvěrů nad 400 000 Kč spolužadatele o úvěr.

Výhody, které oceníte

Sberbank si váží svých klientů a všem zájemcům o půjčku garantuje výhodnější splátky od začátku splácení díky započtenému bonusu, čímž ušetříte až několik set korun měsíčně, a to bez jakýchkoli podmínek. Navíc schválení půjčky není podmíněno tím, že si u banky musíte otevřít účet. To všechno dává bance značný náskok před konkurencí a povýšilo to Fér půjčku na jeden z nejžádanějších úvěrů na finančním trhu.


Více informací o Fér půjčce od Sberbank můžete zjistit na sberbankcz.cz.