Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez doložení příjmů online

Půjčka bez doložení příjmu online je úvěr, který de obejde bez zdlouhavého a nepříjemného papírování. Ne každý se chce zdržovat dokládáním papírového potvrzení o příjmech a finanční trh nabízí řešení.

Tyto půjčky najdeme jak u nebankonvích společností, tak i u renomovaných bank.Půčky 'bez příjmů' od nebankovních společností

Nebankovní společnosti jsou při posuzování svých klientů mírnější než banky, nicméně mnohé z nich potvrzení o příjmu vyžadují také. Naštěstí je zde ale řada nebankovních společností, které si vystačí s výpisem z účtu, kam chodí žadateli pravidelná mzda. O jaké úvěry konkrétně se jedná?

SMS půjčky ihned a bez doložení příjmu

Jednou z možností, jak získat půjčku bez potvrzení o příjmech, je tzv. Finská neboli SMS půjčka. Je to rychlá nebankovní půjčka, o kterou můžeme zažádat pomocí SMS anebo online formuláře.

Půjčky bez 1 Kč

Některé z těchto půjček vyžadují při registraci zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč na účet věřitelské společnosti. V poslední době ale není problémem na trhu půjček najít i SMS půjčku bez 1 Kč. Jedná se například o půjčky Ferratum, CreditOn nebo VistaCredit. Většinou je takováto rychlá půjčka před výplatou poskytována bez zbytečného papírování a u některých společností i bez nahlížení do registrů dlužníků.

Nebankovní americké hypotéky

Pro klienty, kteří požadují vyšší částky než jen několik tisícikorun a nechtějí se zdržovat papírováním, existuje možnost relativně levného a poměrně bezpečného úvěru v podobě nebankovní americké hypotéky. Jedná se o půjčku s ručením nemovitostí ve výši od 100 000 až po několik miliónů korun, na kterou se specializují některé nebankovní firmy. Za všechny jmenujme například společnosti Vitacredit nebo Acema.

Půjčky od soukromých investorů

Před novelou Zákona o spotřebitelském úvěru byli součástí nebankovního sektoru i tzv. soukromí investoři - tedy osoby, které za úplatu půjčovaly své volné finanční prostředky. Tito soukromníci zpravidla doklad o příjmech nevyžadovali a peníze poskytli velmi rychle. Půjčky od soukromých osob jsou ale od 1.12.2016 postaveny mimo zákon. Pokud na takovouto nabídku natrefíte, rychle od ní pryč.

Bankovní půjčky bez potvrzení o příjmech

V dnešní době je možné získat úvěr bez orazítkovaného potvrzení o příjmech také u bank. Pokud banka může nahlédnout do internetového bankovnictví žadatele, může jednoduše prověřit, jaké příjmy na jeho účet chodí a papír od zaměstnavatele k tomu nepotřebuje. To je samozřejmě možné v případě, že klient žádá o půjčku u své banky. Dnes jsou ale bankovní systémy navzájem propojeny, a tak například pro získání Půjčky bez papírů od České spořitelny stačí mít internetové bankovnictví u MONETA Money Bank, ČSOB, Poštovní spořitelny, KB, Equabank či Raiffeisenbank.


Ručení za půjčku

Menší částky jsou často půjčovány zcela bez ručení. U větších částek se můžeme setkat s různými typy ručení za poskytnutou půjčku. V případě amerických hypoték dlužník ručí nemovitostí - dojde k zápisu zástavního práva ve prospěch věřitele do katastru nemovitostí. Dalším typem ručení je přistoupení tzv. ručitele ke smlouvě. Ručitel je třetí osoba, která na sebe bere povinnost, že uhradí dluh v případě, že tak dlužník neučiní.

Před novelou spotřebitelského zákona bylo další možností ručení směnkou. Směnka je cenný papír, ve kterém se dlužník zaváže, že bezpodmínečně uhradí v určitý den na daném místě částku uvedenou na směnce. Od 1.12.2016 již využití směnky jako nástroje pro zajištění úvěru není možné(Aktualizováno 22.3.2019)