Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky pro podnikatele a OSVČ

Chcete začít podnikat a nemáte dostatečný počáteční kapitál? Nebo už podnikáte a potřebujete získat půjčku? Půjčka pro začínající podnikatele s online žádostí může být rychlé a spolehlivé řešení právě pro Vás.

A většina parametrů půjčky je nastavena výhodněji než u běžných spotřebitelských úvěrů.Půčky pro podnikatele na míru

Téměř každý podnikatel se během svého podnikání ocitne v situaci, kdy potřebuje peníze rychle nebo přímo ihned. A je celkem jedno, jestli zrovna rozšiřuje firmu nebo kupuje nové vybavení. Půjčku na podnikání si můžete i vy sjednat rychle a online a nastavit si ji na míru Vašim potřebám. Bez zbytečného papírování můžete o podnikatelský úvěr požádat rychle a dle Vašich potřeb. V nabídce společností poskytujících půjčku pro začínající podnikatele a OSVČ jsou dva základní typy půjčky: půčka pro podnikatele se zajištěním a bez zajištění.

Půjčka na podnikání bez zajištění

Nezajištěná půjčka nevyžaduje žádnou formu ručení. Jako příklad můžeme uvést půjčku pro podnikatele od GE Money, kterou lze bez zajištění čerpat až do výše 1 500 000 Kč při době splatnosti 2 – 7 let. Pravilda jsou většinou nastavena tak, že se sjednaná výše splátek se během celé doby splácení nemění. A pokud budete mít k dispozici volné finanční prostředky, můžete Váši podnikatelskou půjčku splatit předčasně či využít mimořádné splátky.

Podnikatelský úvěr se zajištěním

Většina společností poskytujících půjčky pro začínající podnikatele nabízí také půjčku na podnikání se zajištěním. Úvěr se zajištěním lze čerpat např až do výše 5 000 000 Kč (kromě toho můžete získat např. kontokorentní nebo revolvingůvý úvěr až do výše 3 000 000 Kč). Za půjčku se zajištěním se typicky ručí nemovitostí, která nemusí být bezpodmínečně ve Vašem vlastnictví.

Info: Informace o parametrech bankovních půjček se můžete dozvědět na této stránce.


Podobné půjčky:
Podnikatelský úvěr
Úvěry pro podnikatele