Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Bankovní i nebankovní úvěry pro podnikatele

Podnikání není jen rizikem a banky dobře vědí, že obrat na účtu je důležitým zdrojem jejich volných prostředků. Proto jsou pro živnostníky připraveny speciální účty, které umožňují rychlé a pohodlné vyřízení úvěru. Postačuje prokázat Váš obrat a zaslat online žádost.

A dokonce někdy nabídky na výhodné podnikatelské úvěry proudí samy.Rychlý kontokorent

Přečerpání účtu se může přihodit rychle a nečekaně. Podnikatel většinou nemá čas sledovat veškeré pohyby a zabývat se všemi platbami. Když dojde k neoprávněnému přečerpání, dosahuje úrok třeba 30 % ročně. Proto by jedním z prvních úvěrů měl být zajišťovací prostředek proti zbytečné platbě navíc. Je přece lepší platit 10 – 15 % ročně za občasné využití než se stávat dlužníkem a nespolehlivým klientem.

Kreditní karta

Nejen debetní karta, ale dobře vybraná kreditní karta umožňuje čerpání úvěru v každé situaci. Pro podnikatele je mnohdy výhodné ihned zaplatit, protože získá zajímavou slevu. Za platbu předem nebo okamžité inkaso prostředků lze cenu zboží nebo služeb snížit třeba o 10 %. Úvěry pro podnikatele prostřednictvím kreditek nabízejí mnoho možností. Bezplatné období vrácení úvěru je až 55 dní, peníze nejsou úročeny, dokud se nevyužijí a částka na kartě je k dispozici kdykoliv.

Běžný úvěr

Úvěry pro podnikatele jsou snadno dosažitelné a levné. Podstatná je bonita a tedy bankovní historie. Ale i začínající podnikatel může dostat zajímavý úvěr pro podnikatele v řádu stovek tisíců korun. Bez ručení a bez zajištění majetkem se nabízejí možnosti od 8 % ročně, které pokryjí první náklady a znamenají hotové prostředky k vlastnímu nákupu zboží nebo služeb.

Předschválený úvěr

Někdy stačí tři měsíce obratu na účtu a v internetovém bankovnictví máte předschválenou nabídku. Velice jednoduše si úvěry pro podnikatele zajistíte z dané nabídky. Prostě jen vyplníte požadované údaje a máte minimum starostí s obstaráním peněz. Na účtu se prostředky ocitnou do několika hodin. Úvěry pro podnikatele poskytují mnoho možností na výběr a každý si může sjednat dostatečnou částku pro podnikání bez problémů.


Infotip: Bližší informace o půjčkách pro podnikatele a živnostníky můžete najít on-line
na stránce Univerzální-půjčka.cz


Podobné půjčky:
Půjčka pro podnikatele
Podnikatelský úvěr