Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

ACEMA Credit - významný poskytovatel úvěrů

Toto nejsou stránky společnosti ACEMA Credit Czech, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.acema.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


7.10.2015

Již 12 let je společnost ACEMA Credit Czech, a.s. nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. V roce 2012 prošla zásadní změnou, kdy došlo k novému názvu a k úpravě produktů. Posláním a vizí společnosti je poskytovat kvalitní finanční služby a udržet si vedoucí postavení na trhu nebankovních půjček.

Svými službami pokrývá celou Českou republiku.
Produkty společnosti ACEMA Credit

Půjčka na cokoliv

Vyřešte Vaši dočasnou finanční nouzi nebo si dopřejte luxusní zážitky s Půjčkou na cokoliv. ACEMA Credit Vám půjčí od 100 00 Kč do 5 mil. Kč s ručením nemovitostí. Společnost omezila „papírování“ na minimum a řekla „stop“ skrytým poplatkům. Překážkou není záznam v registru dlužníků. K vyřízení půjčky není zapotřebí doložení příjmu.

Podnikatelská půjčka

Získejte podnikatelský úvěr od 300 tis. Kč do 30 mil. Kč bez dokládání účelovosti úvěru. Jelikož se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte dodávat daňové přiznání a prokazovat záznamy v bankovních či jiných registrech.

Konsolidace půjček

Spojte své půjčky do jedné a prodlužte si splatnost až na 20 let. Získáte výhodnější úroky a výrazně nižší splátky. Sloučit můžete půjčky od 100 000 Kč až do 5 mil. Kč. Společnost neprověřuje registry ani neověřuje Vaše příjmy. U ACEMA Credit ručíte nemovitostí.

Krátká půjčka s nízkým garantovaným úrokem

Ocitli jste se v tísnivé finanční situaci? Půjčte si levně od ACEMA Credit za atraktivní úrok. Půjčka Acema Credit má splatnost 6 měsíců, a pokud nezvládnete úvěr do této doby splatit, převedou Vám půjčku do standardního režimu měsíčních splátek se splatností až 20 let.

Záchranná hypotéka ACEMA Credit

Každý se může dostat do tíživé finanční situace, zvlášť pokud musíte splácet hypotéku. ACEMA Credit vyplatí exekuci a zástavy na Vaší nemovitosti. Půjčí Vám od 100 tis. Kč do 5 mil. Kč až na dobu 20 let bez potvrzení příjmu a prověřování registrů. Akční úrok je výhodnější než u mnoha bank.Název společnosti: ACEMA Credit Czech, a.s.
Sídlo: U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 - Libeň

Web: http://www.acema.cz/
Kontaktní email: info@acema.cz