Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Bankerat.cz - aukční portál půjček

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Bankerat a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.bankerat.cz.


6.6.2014

Bankerat.cz je největším portálem pro poskytování a administraci P2P půjček v České republice. Na trhu působí od roku 2010 a na jejím počátku stáli lidé s bohatými zkušenostmi z oblasti bankovnictví a nových technologií.

Její činností je vývoj a správa internetového aukčního portálu a administrace půjček poskytnutých prostřednictvím internetového portálu.

Bankerat spolupracuje se dvěma skupinami uživatelů: těmi prvními jsou lidé, kteří si chtějí půjčit peníze, a ti druzí jsou lidé, kteří mají peníze a chtějí je výhodně zhodnotit tím, že je někomu půjčí. Bankerat prověří bonitu žadatele a po schválení půjčky věřitelem provádí administraci půjčky až do jejího úplného splacení.


Jaké produkty a služby Bankerat nabízí?

Nebankovní půjčka podle Vašich podmínek

Odmítla banka Vaši žádost o půjčku nebo chcete lepší podmínky, než jaké Vám nabízí? Na stránkách Bankerat.cz vyplňte online žádost a nechte si zasílat nabídky na půjčky, které můžete buď přijmout, nebo odmítnout. Vybírat můžete z několika tipů půjček, např. mezi půjčkami bez registrů a doložení příjmu, s doložením příjmem a registry či se zástavou nemovitosti.

Refinancování půjčky

Zjistili jste, že půjčka, kterou jste si sjednali u nebankovní společnosti či banky, je nevýhodná? Nebo nezvládáte splácet své stávající závazky? Zkuste refinancování půjčky a splaťte starou půjčku novou, výhodnější půjčkou od Bankerat. Zažádat můžete až o 600 tis. Kč a splácení si rozložit až na dobu 6 let. Výši půjčky, měsíční splátky a dobu splácení si určíte Vy.

Konsolidace půjček

Hodí se zejména pro ty, kdo mají větší množství krátkodobých nebankovních půjček či kreditních karet. Bankerat za Vás splatí všechny krátkodobé půjčky novou půjčkou a splátky Vám několikanásobně sníží tím, že rozloží splácení dlužné částky na několik let. Ušetříte tak za neustálé obnovování úvěrů.

Investice do půjček

Tento nebankovní produkt si vyberte tehdy, pokud chcete výhodně zhodnotit své finanční prostředky a pokud se chcete stát bankéřem. Investováním do půjček na Vás čeká vysoké zhodnocení finančních prostředků. V „Seznamu žádostí“ si vyberete žádost, která splňuje Vaše kritéria. Z detailu žádosti pak zadáte částku a úrokovou sazbu., která nesmí být vyšší, než jakou požaduje žadatel o půjčku.Název společnosti: Bankerat a.s.
Sídlo: Ostrovského 253/3, Praha 5 – Smíchov, PSČ 150 00

Web: https://www.bankerat.cz/
Kontaktní email: admin@bankerat.cz