Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nejlevnější půjčka na auto, autopůjčka

Pořízení auta - ať už nového nebo staršího - nebývá zrovna nejlevnější záležitost. Pokud Vám na Váš vysněný vůz chybí peníze, může pomoct půjčka na auto - autopůjčka. Kde se sehnat tu nejvýhodnější a nejlevnější půjčku na auto?


BestPůjčka
10.000 – 250.000 Kč
až 84 měsíců
S BestPůjčkou můžete mít velmi rychle k dispozici až 250 000 Kč. Stačí vyplnit online formluář, odeslat žádost a peníze mohou být již za krátkou dobu zaslány na Váš účet.
  • Půjčka 10 000250 000 Kč
  • Splatnost až 84 měsíců
  • Vyplnění žádosti do 5 minut
  • Žádné zbytečné papírování
  • Po schválení jsou peníze odeslány ihned na Váš účet
  • Pro zaměstnance, OSVČ i důchodce
ReklamaÚvěr na auto - účelová nebo neúčelová půjčka?

Obecně platí, že účelové úvěry bývají levnější než neúčelové. Jak je tomu v případě nejlevnější půčky na auto? Bankovní i nebankovní sféra nám může nabídnout jak neúčelový spotřebitelský úvěr na cokoliv - tedy i na nákup auta, tak speciální účelový úvěr na auto - autopůjčku. Z bank takovýto produkt nabízí například GE Money, z nebankovních společností je to kupříkladu Credium.

Výhodou účelového úvěru na auto je zpravidla nižší úrok než je tomu u spotřebitelského úvěru. To je ovšem vyváženo jistými omezeními - například tím, že velký technický průkaz musí zůstat v bance po celou dobu trvání úvěru, anebo že je potřeba uzavřít havarijní pojištění. Tím se nám ovšem levnější účelový úvěr může výrazně prodražit a je dobré si předem všechno propočítat, nejlépe pomocí některé internetové kalkulačky půjček na auto.

Půjčka na auto bez akontace vs. leasing

U leasingu na auto je standardním krokem složení tzv. akontace - zaplacení části ceny vozu. To může být 10%, ale také 30% nebo i 50% z pořizovací ceny vozu. Pořizujeme-li si auto na spotřebitelský úvěr, akontace není potřeba. Potřebujeme-li například 200000,- Kč, v případě leasingu s 50% akontací bychom museli zaplatit předem 100000,- Kč.

Naproti tomu spotřebitelskou půjčku na auto bez akontace lze získat v plné výši (pokud máte samozřejmě dostatečnou bonitu). Další výhodou půjčky na auto bez akontace je také to, že automobil je od počátku Vaším majetkem. U leasingu je vůz po celou dobu trvání leasingu majetkem leasingové společnosti a přechází do Vašeho vlastnictví až na konci leasingu.

Půjčka od GE Money bank - vhodná na pořízení automobilu

Výhodou jsou nízké měsíční splátky, peníze můžete využít na cokoliv. Půjčka je bez poplatků za vyřízení a můžete ji kdykoliv předčasně splatit, a to bez sankcí. Poskytuje se 20 000 - 800 000 Kč na 24 - 96 měsíců. Žádat mohou občané ČR i cizinci s trvalým pobytem na území ČR, kterým je alespoň 18 let, zaměstnanci, OSVČ i důchodci. Je požadováno doložit měsíční příjem minimálně 5000 Kč.


Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou PŮJČKU NA AUTO hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete půjčit na auto 30 000 – 600 000 Kč
s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Reklama

Nejlepší autopůjčka od 1 1 Nejlepší Autopůjčka, s.r.o.

Na náš trh před nedávnou dobou přišla společnost 1 1 Nejlepší Autopůjčka, s.r.o. (viz http://www.nejlepsi-autopujcka.cz/) s produktem Nejlepší Autopůjčka. Tento úvěr na nové i starší vozy je poskytován až do výše 300 000 Kč a vyznačuje se bleskovým vyřízením - už za 30 minut můžete vědět, zda půjčku na auto dostanete. Pro méně bonitní klienty je pak určena Jistá půjčka až do výše 200 000 Kč.18.5.2014
Info: Informace o parametrech bankovních půjček se můžete dozvědět na této stránce.