Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Online kalkulačky půjček

Spočítat si náklady ještě před zařízením půjčky je jistě rozumné. Právě kalkulačka půjčky umožní zájemci velmi rychle si nastavit výši půjčky, výši splátky či dobu splácení. Díky těmto parametrům kalkulačka spočítá náklady, které bude třeba zaplatit za poskytnutí půjčky.

Je možné, že ne všechny poplatky budou v této kalkulačce půjčky započítány. Mělo by tam ale být vše důležité.Kalkulačka umožní rychlejší výběr

Na základě výpočtu kalkulačky půjčky například z více webových stránek firem může zájemce o úvěr učinit rozhodnutí, která půjčka je pro něho nejvýhodnější a kde zaplatí nejméně na poplatcích. Po výběru nabídky je jistě vhodné si vše potvrdit u dané firmy a případné dotazy a nejasnosti objasnit. Firma většinou bývá k zastižení na telefonním čísle a také se používá moderní elektronická pošta.

Schválení půjčky trvá minuty i dny

Zájemce o úvěr, který mu vypočítala kalkulačka půjčky, podává firmě nutné doklady pro poskytnutí půjčky. Firma následně přijaté doklady ověřuje a rozhoduje o poskytnutí nebo zamítnutí půjčky. Schválení probíhá většinou během 24 hodin, bývají i výjimky kdy schválení trvá minuty nebo také více dnů. Pokud zájemce na úvěr spěchá a je pro něj rychlost velmi důležitá, je vhodné si u firmy ověřit jak rychlé to opravdu bude. Za zeptání dáme sice pár korun telefonnímu operátorovi, ale na druhou stranu můžeme ušetřit spoustu času pokud by půjčka měla být poskytnuta s prodlením.

Půjčka na složenku nebo v hotovosti

Po schválení odesílá firma peníze na bankovní účet klienta, tato forma poskytnutí peněz bývá nejčastější. Někdy firmy poskytnou peníze na složenku nebo v hotovosti. Doručení peněz klientovi bývá otázkou průměrně dalších 24 hodin.