Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nebankovní půjčky i problémovým žadatelům

Když vás odmítne banka při žádosti o úvěr, ještě to nevzdávejte. Některé banky mají složitý systém schvalování žádostí a požadují řadu dokladů. Celý proces trvá dlouho. Naštěstí to nejsou jenom banky, kdo vám může půjčit peníze na cokoliv.

Půjčit si můžete snadno od nebankovních společností a jednotlivců a v nabídce najdeme i nebankovní půjčky pro problémové klienty.Různé půjčky

Hlavní výhodou nebankovních úvěrů je jejich rozmanitost. Půjčovat si můžete za zcela odlišných podmínek. K dispozici jsou rychlé půjčky, které pomáhají před výplatou nebo v případě nedostatku malé hotovosti. Půjčení od 500 Kč za několik minut není ničím neobvyklým. Stačí zvednout telefon a zavolat. Nebo poslat sms zprávu se svými údaji. Dokonce stačí vyplnění online dotazníku a prostředky mohou být na účtu do několika minut. S výškou částky také souvisí způsob ověřování bonity klienta.

Půjčka bez zajištění

Menší půjčky není nutné zajišťovat nějakými aktivy. Nebankovní úvěry vycházejí z principu, že malé částky jsou vratné bez problémů a že klient bude nadále využívat služeb nebankovní společnosti. Ostatně kvůli tisícikoruně nikdo nechce riskovat vymáhání. Malé nebankovní úvěry také mají určité limity pro postupné navyšování půjčky. Poprvé půjčují přibližně od 1.000 až 3.000 Kč a postupně částku zvyšují. Stát se klientem, který platí, je výhodné proto, že bez jakýchkoliv formalit dostanete na smsku nebo na zavolání za pár minut několik tisíc korun.

Větší půjčky

Půjčit si nemusíte jen malé částky, které třeba chybějí před výplatou. Nebankovní úvěry dosahují solidních rozměrů a výše. Půjčit si můžete třeba 50.000 Kč na dva roky, 200.000 Kč na 5 let nebo si sjednat individuální půjčku podle vzájemné dohody.

Mezi nebankovní úvěry patří také půjčky od soukromých osob, které zhodnocují volné finanční prostředky. Od nich je možné si vypůjčit i několik milionů a je na vás, jaký úrok, dobu splatnosti a výši splátek si domluvíte. U těchto typů půjček bývá podmínkou zajištění úvěru směnkou.