Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Informace o společnosti a produktech Air Bank, a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Air Bank a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.airbank.cz


25.9.2014

Vedle velkých a zavedených bankovních domů se v České republice začaly před časem objevovat také menší banky, které se svým obřím kolegům snaží konkurovat cenou a zejména kvalitou služeb. A je nutno říci, že se jim to také daří.

Jednou z nich je také AirBank - člen skupiny PPF. V České republice působí od podzimu roku 2011 a od té doby si získala již bezpočet spokojených klientů.

Běžný účet

V současné době na www.AirBank.cz najdeme nabídku několika bankovních produktů - běžného účtu, spořícího účtu a neúčelové půjčky. Běžný účet sice není zcela zbaven poplatků, ale poplatky za vedení a správu účtu jsou více než přiměřené a určitě odpovídají kvalitě služeb. Běžný účet od AirBank dostanete také s velmi výhodným úrokem.

Spořící účet

Pokud by Vám úrok na běžném účtu nestačil, můžete si u Air Bank zřídit spořící účet. Zde Vám banka garantuje, že úroková sazba u tohoto spořícího účtu bude mezi třemi nejvyššími v ČR. Vaše peníze tedy rozhodně nebudou zahálet a přinesou Vám bezpečný a spolehlivý výnos.

Air bank půjčka

Vedle běžného a spořícího účtu Vám AirBank nabízí také půjčku. Air bank půjčka se vyznačuje velmi nízkým úrokem a půjčit si můžete od 5000 Kč do 400 000 Kč. Doba splácení je od 6 do 96 měsíců v závislosti na výši půjčky.

AirBank.cz internetové bankovnictví

K produktům Airbank najdeme na www.airbank.cz internetové bankovnictví. Pomocí něj můžeme běžný nebo spořící účet spravovat, provádět platby, nastavovat trvalé příkazy - zkrátka vše, co je potřeba. Sama AirBank o svém elektronickém bankovnictví říká, že je to internetové bankovnictví nové generace. Pokud již máte u Air Bank internetové bankovnictví zřízeno, můžete se do něj přihlásit na stránce https://ib.airbank.cz/

Airbank klientské centrum

K dispozici pro Vaše dotazy má samozřejmě AirBank klientské centrum - na čísle 840 30 30 30 (+420 547 134 134) Vám operátorky rády pomohou a odpoví na jakýkoliv Váš dotaz. Blokaci karet při ztrátě nebo podezření ze zneužití pak můžete vyřídit na +420 547 134 134 - linka funguje 24 hodin denně 365 dní v roce.


Informace: Pokud hledáte rychlou, levnou a bezpečnou nebankovní půjčku, přečtěte si nejdříve užitečné finanční rady a vyvarujte se zbytečným rizikům. Více se dozvíte zde.