Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

ZUNO kreditní karta

Toto nejsou stránky společnosti ZUNO Bank a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.zuno.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


25.7.2016

Stalo se Vám někdy, že jste u sebe neměli dostatečnou hotovost na věc, která Vám padla do oka, nebo Vám v obchodu neprošla platba? Se ZUNO kreditní kartou již nemusíte řešit nedostatek peněz a ještě se můžete radovat z toho, že peníze máte úplně zadarmo.

Nemusíte pro to udělat nic zvláštního, pouze vrátit peníze v bezúročném období. Co dalšího zajímavého si pro Vás ZUNO kreditní karta přichystala?Využijte bezúročné období

ZUNO banka naslouchá, co si klienti přejí, a ukázala finančnímu trhu kreditní kartu zbavenou o poplatky za vydání a vedení. Proč ji tedy nemít v peněžence pro strýčka příhodu? Kreditní karta se ale musí umět používat, abyste zbytečně neplatili úroky. Úvěr čerpejte tehdy, když víte, že jej budete moci splatit v bezúročném období. Toto období trvá až 55 dní a půjčenou částku vracíte vždy k 10. nebo 25. dni následujícího měsíce.

Úvěrový limit podle měsíčních příjmů

Úvěrový rámec se odvíjí od výše příjmu a začíná na kreditním limitu 6 250 Kč. Klienti s vysokým měsíčním příjmem mohou požádat o uvěrový limit až do 175 000 Kč. Kreditka je určena fyzickým osobám ve věku nad 18 let, s čistým měsíčním příjmem alespoň 6 250 Kč a s účtem u ZUNO.

Vyřízení kreditky přes internet

ZUNO banka je známá tím, že klienti o všechno žádají přes online banking. To platí i pro kreditní kartu. Z toho důvodu je zapotřebí zřídit si u banky účet a teprve poté požádat o kreditku. Až si účet založíte, převeďte si na něj alespoň 1 Kč ze svého účtu v jiné bance a vyplňte online žádost o kreditní kartu v internetovém bankovnictví. V případě potřeby Vám zavolá pracovník banky pro doplnění dalších informací.

Přehled o kreditce v aplikaci

K ZUNO kreditní kartě se váže zajímavá mobilní aplikace ZUNO KREDITKA, kde naleznete všechny potřebné informace na jednom místě. Můžete si tak nastavit limity a zkontrolovat zůstatek, provedené platby a výběry přes bankomat.

Bezpečnost nade vše

Kreditní karta od ZUNO splňuje nároky na bezpečnost. Tato karta je embosovaná, s čipem, bezkontaktní a při platbách nad 500 Kč zadáváte PIN. Pro transakce uskutečněné za sebou je nastaven bezpečnostní limit 1 500 Kč.