Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka Tesco s nízkým úrokem

Toto nejsou stránky společnosti Tesco Stores ČR a.s. Detailní informace o tomto produktu naleznete na www.itesco.cz

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


25.4.2015

Nebankovní půjčky se vyznačují sice rychlým sjednáním, ale zaplatíte na úroku více než u půjček bankovních. Jak se ale říká, výjimka potvrzuje pravidlo – půjčka Tesco Vám garantuje nižší úrok než je bankovní průměr.

Pokud tedy banka Vaši žádost o úvěr zamítne, ale potřebujete vyšší finanční hotovost, je tato půjčka možným řešením Vašich finančních problémů.Půjčte si až 150 000 Kč na 84 měsíců

Půjčka Tesco přichází s neodolatelnou nabídkou: půjčí Vám 150 000 Kč za 2 920 Kč měsíčně, pokud zvolíte nejdelší možnou dobu splatnosti, tj. 84 měsíců. Za řádné splacení dostanete jako odměnu úrok nižší, než je bankovní průměr. Půjčka Tesco nerozdává peníze bezmyšlenkovitě, ale vždy se řídí zodpovědným schvalováním na základě dostupných i doložených informací.

Lehce splnitelé podmínky

Půjčku mohou získat zletilé osoby s platným dokladem totožnosti a trvalým zdrojem příjmu. Půjčka Tesco nevyžaduje žádného ručitele a peníze nejsou vázány na konkrétní účel, tzn., můžete je použít na cokoliv. Třeba si pořídit nový automobil, dopřát vysněnou dovolenou nebo splatit staré závazky.

Půjčka i přes internet

Půjčte si bez obav částku od 20 000 do 150 000 Kč se splatností na 12 až 84 měsíců, a to jednoduše vyplněním on-line formuláře, na základě kterého Vás společnost bude kontaktovat. V žádosti o úvěr uvedete výši příjmu a v ojedinělých případech můžete být vyzváni k jeho doložení.

Peníze na účet nebo složenkou

Po schválení úvěru Vám budou finanční prostředky vyplaceny na běžný účet nebo poštovní poukázkou (složenkou). Termín splatnosti první splátky začíná přesně za měsíc od data vyplacení půjčky. Výhodou půjčky Tesco je možnost úvěr kdykoli předčasně splatit a neplatíte za to žádné poplatky ani penále.

Odložte si splátku až 4x

V průběhu splácení máte možnost odložit si pravidelnou splátku až čtyřikrát v průběhu splácení, ovšem nejdříve po řádném zaplacení šesti pravidelných měsíčních splátek. Pokud jste se s platbou zpozdili, naúčtuje Vám společnost poplatek za upomínku.


Více informací o půjčce Tesco můžete získat na stránkách iTesco.cz.