Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Raiffeisen Konsolidace a Refinancování

Toto nejsou stránky společnosti Raiffeisenbank a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.rb.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


7.9.2015

Půjčky, půjčky a zase ty půjčky… Točí se Vám ze všech těch splátek hlava a nevíte, jak v budoucnu zvládnete své dluhy splácet včas?

Přejděte k jejich konsolidaci a refinancování a nečekejte na to, až na jednu splátku zapomenete nebo na ni nebudete mít peníze. Využijte nabídku od Raiffeisenbank a zbavte se zbytečných starostí.Refinancujte jednu či více půjček

Raiffeisen Konsolidace a refinancování zpřehlední všechny Vaše půjčky tím, že je sloučí do jedné. Dobrou zprávu je to, že refinancovat můžete i pouze jednu půjčku. V obou případech získáte nižší splátky a úroky a celkově výhodnější podmínky, jako je sjednání a vedení půjčky zdarma.

Využijte až 600 tisíc na 120 měsíců

Raiffeisenbank nestanovuje, kolik půjček můžete sloučit do jedné. Podmínkou je, aby jejich celkový součet nebyl nižší než 20 tisíc a vyšší než 600 tisíc korun. Splácet můžete půl roku, ale i 120 měsíců a den splátky v měsíci si volíte sami. Doporučujeme vybrat takový den, kdy již budete mít na účtu výplatu.

Jednoduché sjednání a splácení

Konsolidace a refinancování je dostupné po internetu a na pobočkách banky. Nečeká Vás žádná složitá administrativa, pouze předkládáte občanský průkaz a dokládáte své příjmy a aktuální zůstatek současných úvěrů, popřípadě smlouvy o vzniku úvěrů. Splácení půjčky je jednoduché a jako klient Raiffeisenbank se nemusíte o nic starat – splátka se automaticky strhává z účtu. Pokud máte účet u jiné banky, musíte zadat trvalý příkaz nebo jednorázový převod.

Pojištění zdarma

Banka se o své klienty náležitě stará a není jí lhostejný jejich osud. Ke každé nové půjčce proto poskytuje zdarma pojištění pro případ smrti nebo trvalých následků úrazem a na dobrovolnosti každého klienta je pak připojištění proti riziku pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání.