Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Podnikatelské úvěry od Fio banky

Zoufáte si, že nemůžete najít slušně placenou práci? Začněte podnikat a založte si vlastní firmu!

S podnikatelskými úvěry od Fio banky to bude hračka a zvládnete s nimi ufinancovat rozjezd podnikání nebo vyřešit peněžní problémy, které se mohou vyskytnout během času.Až 300 mil. Kč na 8 let

Fio banka je bankou nejen pro běžné spotřebitele, ale i podnikatele z České republiky a Slovenska. V jejich podnikání jim pomáhá dostupnými úvěrovými produkty, jako je provozní a investiční úvěr nebo projektové financování. Banka podnikatelům půjčí částku od 3 do 300 mil. Kč a poskytne dobu splatnosti od 1 roku do 8 let. Pokud potřebujete částku nižší, vyplatí se kontokorentní úvěr ve výši od 5 tisíc do 1,5 mil. Kč.

Úvěry s ručením

Vzhledem k výši podnikatelských úvěrů banka vyžaduje ručení nemovitostmi, bonitními pohledávkami nebo movitým majetkem. Dobrou zprávou je, že ocenění nemovitosti provádí pro klienty zdarma a bez poplatků je rovněž vedení úvěru, účtu a platební styk. Naopak zpoplatněno je poskytnutí úvěru.

Kontakt přes online formulář

Banka podnikatelským klientům zaručuje individuální přístup a umožňuje úvěr kdykoliv předčasně splatit. Co musíte jako podnikatel udělat pro získání úvěru? Na stránkách banky vyplníte online formulář, na jehož základě Vás budou kontaktovat její pracovníci a vyřeší s Vámi otázku financování podnikatelských aktivit.

Druhy podnikatelských úvěrů

Fio banka má ve své nabídce úvěr na provozní financování, když odběratelé neplatí včas nebo nejsou peníze na splatné faktury od dodavatelů. Úvěr na investiční financování pomáhá rozšířit podnikatelské aktivity nebo naplnit nový podnikatelský záměr. Pořídit z něj můžete hmotný i nehmotný majetek. Úvěr na developerské projektové financování poslouží pro výstavbu nemovitostí za účelem jejich prodeje nebo pronájmu.

Půjčky na míru

Podnikatelé mají možnost s Fio bankou refinancovat staré závazky, zejména pokud splácí půjčky u různých finančních institucí. Dostupná je jim také americká hypotéka, která slouží pro neúčelové financování se zástavou nemovitosti. V případě, že si jako podnikatel nevyberete žádný z typů úvěrů, sestaví Vám banka úvěr na míru.