Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Equa bank Minutová půjčka

Toto nejsou stránky poskytovatele Minutové půjčky Equa bank. Detailní informace o tomto produktu naleznete na www.equabank.cz/pujcky/pujcka.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


22.3.2016

Máte bankovní půjčky spojené s přemírou administrativních úkonů, zdlouhavým schvalovacím procesem a vysokou úrokovou sazbou? Vyberte si Equa bank Minutovou půjčku, která Vás přesvědčí o opaku. Tuto půjčku získáte snadno a rychle za jednu z nejnižších úrokových sazeb mezi bankovními úvěry. Jakými dalšími výhodami se může tato půjčka pochlubit?

Online schválení půjčky do 1 minuty

Jak už název tohoto bankovního produktu napovídá, online schválení půjčky proběhne do 1 minuty. Podmínky úvěru poskytnuté při online schválení se nemění a zůstávají stejné po celou dobu čerpání půjčky. O Minutovou půjčku můžete požádat nejen přes internet, ale i na pobočce nebo telefonicky prostřednictvím Klientského centra. K vyřízení žádosti Vám stačí pouze jeden doklad totožnosti a pravidelný příjem.

Parametry půjčky podle Vašich možností

Equa bank Vám nechává volnou ruku, abyste si sami zvolili, jakou částku a po jakou dobu budete splácet. Tato banka Vám půjčí nízké částky od 5 000 Kč, ale vyhoví i žadatelům o vyšší úvěr do 600 000 Kč. Po zvážení svých finančních možností si vyberete splatnost od 3 do 84 měsíců a zdarma si určíte výši a datum měsíčních splátek.

Půjčka bez dalších poplatků

S půjčkou nejsou spojeny žádné dodatečné poplatky. Nic Vás nebude stát poskytnutí půjčky, zřízení a vedení půjčky, mimořádné splátky ani předčasné splacení. Na Vaší dobrovolnosti je pojištění měsíčních splátek pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti a úrazu. Toto pojištění Vám doporučujeme, neboť s ním budete připraveni na nepředvídatelné události, které těžko ovlivníte.

Běžný účet k půjčce

Stejně jako ostatní banky, i Equa bank Vám k půjčce otevře běžný účet, z kterého budete úvěr splácet. Dobrou zprávou je to, že Vám banka garantuje bezplatné vedení a spoustu zajímavých výhod. V neposlední řadě zaujme fakt, že po celou dobu trvání půjčky je výše úrokové sazby stejná.


Více informací o Equa bank Minutové půjčce můžete zjistit na www.equabank.cz/produkty/pujcky/pujcka.

Info: Zajímá vás, na co jsou vhodné malé půjčky a na co si u tohoto typu úvěru dát pozor? Více informací můžete zjistit například zde.