Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Fastfin půjčka před výplatou

Upozorňujeme, že toto nejsou oficiální stránky produktu Fastfin půjčka. Aktuální informace o produktu Fastfin půjčka najdete na fastfin.cz


Na rychlé půjčky nedají dopustit zejména lidé před výplatou, jejichž výdaje v měsíci přesáhly příjmy. Nebankovní společnosti se předhánějí v nabídkách a snaží se o takové podmínky, které je odliší od konkurence a zákazníci si je snadno zapamatují.

Takto ve známost vešla Fastfin půjčka, která se řadí mezi krátkodobé půjčky.Před podáním žádosti o půjčku

Fastfin půjčku vyřídíte od svého počítače. Prvním krokem je registrace, kterou provedete vyplněním krátkého dotazníku. Registraci potvrdíte zasláním 1,- Kč z Vašeho běžného účtu. Jakmile společnost obdrží jednokorunový poplatek, zašle Vám přihlašovací údaje a nic Vám již nebrání v tom, abyste požádali o půjčku.

První půjčka zdarma pro nové žadatele

Zjistěte, jak funguje Fastfin půjčka a získejte jako nový klient první půjčku zdarma! Pokud si půjčíte 5 000 Kč na 28 dní, v den splatnosti vrátíte 5 000 Kč a ani o korunu navíc. Další výhodou půjčky zdarma je prodloužení splatnosti o dalších 28 dní bez platby.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Vyberte si ze svého uživatelského účtu tu nejvhodnější variantu z nabídky půjček a heslem žádost potvrďte. Vyhodnocení žádosti Vám přijde SMS zprávou do 60 minut a v případě schválení Vám společnost převede peníze ihned na Váš účet. Zatímco o první půjčku musíte požádat přes internet, další půjčky můžete sjednat přes SMS.

Výhodná maximální částka

Nově registrovaní klienti mohou získat první půjčku do výše 5 000 Kč a stálí klienti až do výše 12 000 Kč – podmínkou je řádné splacení předešlých půjček. Žádosti prověřených zákazníků vyřizuje společnost přednostně ve zkráceném řízení, a tak se mohou během okamžiku těšit na peníze na svém účtu.

Možnost prodloužení půjčky

Může se Vám stát, že do konce doby splatnosti neseženete dostatečnou hotovost na splátku. Dobrou zprávou je to, že rychlou Fastfin půjčku jednoduše prodloužíte po přihlášení do systému. Rozhodně se nevyplácí nečinnost, protože 30. den po splatnosti se k celkové dlužné částce připíše jednorázová pokuta 5 000,- Kč.


Více informací o Fastfin půjčce můžete najít na www.fastfin.cz.