Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

mPůjčka Plus od moderní banky mBank

Máte již konkrétní představu, co všechno byste si chtěli dopřát a splnit, ale chybí Vám k tomu to nejpodstatnější – peníze? Přestaňte otáčet každou korunu a doufat, že za nějakou dobu našetříte dostatečnou sumu na realizaci Vašich plánů.

Peníze můžete mít hned, a to s mPůjčkou Plus od banky nové generace mBank.Půjčka bez ručitele a zástavy

Neúčelový úvěr mPůjčka Plus slouží na cokoli, co zrovna potřebujete, a je úplně jedno, zda se jedná o spotřební zboží, letní dovolenou nebo financování studia Vašeho dítěte. K půjčce nepotřebujete spoludlužníka, ručitele ani nemovitost do zástavy a splátky si můžete pojistit pro případ úrazu, dlouhodobé nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Snadné online vyřízení půjčky

Podle výše svého příjmu Vám mBank půjčí částku od 10 000 do 600 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců. Jako klienti banky smíte využít sjednání půjčky přes internetové bankovnictví, v němž potvrdíte smlouvu SMS kódem a během několika minut Vám peníze přistanou na účtu. Smlouvu také můžete podepsat na obchodním místě a ihned po podpisu Vám banka odešle peníze na účet. Noví klienti mohou o půjčku požádat online nebo osobně.

Půjčka bez poplatků

Za půjčku zaplatíte pouze úrok a zcela bez poplatků je otevření a vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky a předčasné splacení. Sami si zvolíte den pravidelné měsíční splátky a kdykoli můžete poslat prostřednictvím internetového bankovnictví mimořádnou splátku. mBank se snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc a umožňuje jim zažádat o odklad splátek v případě ztráty zaměstnání nebo nemoci.

Minimální podmínky půjčky

mPůjčka je určena všem osobám nad 18 let, s trvalým zdrojem příjmu a bez zpoždění se splátkou u jiné banky, negativního záznamu v registru dlužníků a dluhů vůči mBank. Jste-li zaměstnanec, podmínkou je, abyste nebyli ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Odměnou za splnění podmínek je Vám výhodná půjčka s garancí nízkého úroku po celou dobu splácení.