Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Neúčelová UniCredit Bank PRESTO Půjčka

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

17. 10. 2015

Hledáte banku, která s Vámi bude v lepších i horších životních obdobích a můžete se na ni kdykoliv s důvěrou obrátit? Zavítejte na pobočku nebo stránky UniCredit Bank a sami si vyzkoušejte, že její bankovní produkty jsou na vysoké úrovni.

Důkazem je neúčelový spotřebitelský úvěr PRESTO půjčka pro financování libovolných osobních potřeb.Získejte až 1 000 000 Kč na 8 let

Výše UniCredit Bank PRESTO Půjčky dokáže splnit i ty nejsmělejší sny klientů. Banka Vám dává k dispozici úvěr ve výši 30 000 až 500 000 Kč a při individuálním posouzení až 1 000 000 Kč. U částek nad 250 000 Kč může banka od Vás vyžadovat spolužadatele. Půjčku splácíte až 96 měsíců a celkem pětkrát si můžete odložit splátku – třeba před Vánoci nebo při krátkodobém výpadku příjmu.

Stačí jedna návštěva pobočky

Přijďte ještě dnes na pobočku banky a než odejdete, budete mít peníze na účtu. Přineste si s sebou dva doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmu na formuláři banky a doklad nebo dokument prokazující adresu pobytu, ovšem ne starší než tři měsíce. Bankéř s Vámi sepíše žádost o půjčku a s Vaším svolením banka nahlédne do úvěrových registrů a rozhodne o výsledku.

Převedení peněz ihned

Pokud banka Vaši žádost schválí, na pobočce podepíšete smlouvu a UniCredit Bank bez odkladu převede peníze na Vás účet. Za poskytnutí PRESTO Půjčky si banka účtuje jednorázový poplatek ve výši 1 500 Kč, za ostatní služby již nic neplatíte – zcela zdarma je správa a vedení úvěru a předčasné splacení půjčky v částečné nebo plné výši.

Půjčka s volitelným pojištěním

UniCredit Bank PRESTO Půjčka je určena všem fyzickým osobám nad 18 let s telefonním kontaktem a trvalými příjmy. K půjčce si můžete zřídit volitelné pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika, které se vztahuje na úmrtí, invaliditu III. stupně, pracovní neschopnost a nedobrovolnou ztrátu zaměstnání či hospitalizaci.