Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka před výplatou - na účet i hotově

Známe to asi všichni - výplata je daleko, ale peněženka zeje prázdnotou a člověk skoro nemá ani na základní potraviny. A do toho třeba ještě přijdou nečekané výdaje. Rychlá půjčka před výplatou na účet je označení pro okamžitou, dostupnou a krátkodobou půjčku na cokoliv, která je určena přesně pro tyto situace.

Poskytují ji zpravidla menší nebankovní společnosti a peníze Vám mohou být zaslány na účet nebo na složenku.Půjčky před výplatou do hodiny

Půjčky do výplaty existují jak hotovostní ("na ruku"), tak bezhotovostní (na účet). Pokud potřebujete peníze ihned - ještě dnes, volte nové rychlé půjčky před výplatou a na účet - pokud totiž máte bankovní účet veden u stejné instituce, jako společnost, která peníze poskytuje, je reálné, že můžete získat půjčku před výplatou do hodiny.

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou - parametry

Krátkodobé půjčky před výplatou jsou poskytovány v částkách zhruba od 1000 Kč do 10000. Půjčky jsou až na výjimky bez dokládání příjmů a některé jsou také bez registrů - tedy i pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků. Rychlé půjčky před výplatou na účet jsou typicky poskytovány na 14, 21 nebo 30 dní. Existují společnosti, které poskytují tyto půjčky na libovolně dlouhou dobu mezi 1-30 dny. Některé společnosti také nabízejí možnost za poplatek prodloužení splatnosti půjčky - to pro případ, že víte, že se se zaplacením půjčky asi opozdíte.

Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku

Při žádosti o půjčku do výplaty se typicky platí symbolický poplatek 1 Kč pro ověření funkčosti Vašeho bankonvího účtu, na který mají být zaslány peníze. To je běžná praxe u většiny poskytovatelů těchto malých rychlých půjček, někteří se snaží vyjít svým klientům vstříc a poplatek snižují na 1 haléř nebo se bez něj obejdou úplně.

Dalším poplatkem je cena za půjčené peníze - ta bývá u malých půjček do 5000 Kč v řádu stokorun až tisícikorun. Není ale výjimkou, že se setkáme s akční nabídkou na nové rychlé půjčky před výplatou bez poplatku, kdy jsou peníze při první žádosti půjčeny zcela zdarma.

Před tím, než si půjčíte

Spočítejte výšku vašich měsíčních příjmů a výdajů. Promyslete si, zda budete moci měsíčně odeslat splátku půjčky. Pozorně si prostudujte všechny odstavce smlouvy o půjčky. Pamatujte, bezpečnější určitě je půjčit si u prověřených společností než u neznámých, či soukromé osoby.
Podobné půjčky:
Půjčka před výplatou 30 dnů
Půjčka do výplaty