Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky do výplaty na účet

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


18.6.2015

Výplata se blíží a peníze ubývají mnohem rychleji, než jste předpokládali. Zmizela poslední tisícikoruna a těch několik zmačkaných stokorun všechny složenky nezaplatí. Okamžitá půjčka do výplaty na účet připíše dostatek prostředků, abyste mohli kritický týden či dva, kdy vám schází finanční prostředky, v pohodě přežít.

Proces půjčení peněz není žádným složitým finančním manévrem. Půjčka do výplaty na účet je jednoduchá a především rychlá.Není schvalována dny ani týdny. Je založena na pouhém sdělení údajů a důvěře. Nevyžaduje ručitele, výpisy z účtů nebo mzdové listy. K získání částky v hodnotě několika tisíc chybějících tisícikorun musíte jen poskytnout svoje jméno, adresu a doklad totožnosti. Půjčka před výplatou znamená jistotu skutečně rychle a dřív, než vám nepříjemnosti zničí náladu a klid.

Peníze do několika hodin

Krátkodobá půjčka do příští výplaty je jedním z nejrychlejších způsobů obstarání hotovosti. Půjčka není velká, ale také nevyžaduje žádné zbytečné úřadování. Po odeslání žádosti a sdělení čísla účtu, většinou dostanete potvrzující SMS nebo email se zprávou o schválení půjčky. V ten moment se peníze převádějí na váš bankovní účet. Stejná banka jako u půjčovatele vás zásobí hotovostí do několika hodin, ale většinou minut a jiná banka do druhého dne převede požadovanou částku.

První půjčka zdarma!

Nejenže Vám některé společnosti poskytnou rychlou půjčku do 15 minut, ale u některých ještě můžete půjčku získat zdarma - tedy bez poplatků. Jak je to možné? Zkrátka si požádáte o první půjčku - například 3000 Kč a v termínu splatnosti vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Půjčka Vás tak nebude stát nic navíc. Musíte ale počítat s tím, že se tento bonut týká pouze první půjčky, při dalších žádostech u dané společnosti už poplatek za půjčení zaplatíte. Příkadem takové půjčky je například Zaplo.cz


Informace: Podrobnosti a informace o výhodách a nevýhodách půjček bez dokládání příjmu najdete na této stránce.


Podobné půjčky:
Půjčka před výplatou na účet
Půjčka před výplatou 30 dnů