Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Cetelem - významný nebankovní poskytovatel úvěrů

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

21. 8. 2014

Mateřskou společností Cetelemu je francouzská banka BNP Paribas Personal Finance, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a nyní působí ve více než 30 desítkách zemí světa na čtyřech kontinentech.

Cetelem je jeden z nejvýznamnějších nebankovních poskytovatelů úvěrových produktů a služeb. Půjčte si u této stabilní společnosti, která se pyšní patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu. Zažádat můžete o Osobní půjčku, Kreditní kartu, Nákup na splátky, Úvěr Auto-moto či si sjednat Pojištění.
Produkty společnosti Cetelem

Osobní půjčka Cetelem

Zažádejte si od 20 000 Kč do 1 mil. Kč a získejte až 10 splátek zpět. Půjčit si můžete na cokoliv nebo účelově na nové či ojeté auto, na rekonstrukci bytu či na koupi nábytku nebo nemovitosti. Délka splácení se pohybuje až do 120 měsíců. Půjčku můžete sjednat jednoduše online, po telefonu nebo osobní návštěvou na pobočce. Za sjednání a vedení úvěru nic neplatíte.

Kreditní karta Cetelem

Půjčte si v bezúročném období, které trvá až 55 dní, a získejte používáním kreditní karty odměnu až do výše 800 Kč. S kartou můžete platit u partnerských obchodníků nebo při nákupech na internetu. Peníze lze vybrat z bankomatů a první tři výběry jsou zdarma. Úvěrový účet ovládáte online.

Nákup na splátky

Dopřejte si cokoliv v hodnotě od 3 000 Kč do 80 000 Kč a plaťte přímo v prodejně nebo online. Splátky si nastavíte podle svých potřeb a dobu splácení si můžete rozvrhnout na dobu od 5 do 48 měsíců. Takto můžete koupit elektro, nábytek i počítač. Stačí si v prodejně vybrat zboží, předložit potřebné doklady a sepsat žádost o úvěr. Poté podepíšete návrh smlouvy, případně složíte přímou platbu, a zboží je Vaše.

Cetelem Auto

S úvěrem Auto-moto se okamžitě stáváte vlastníkem vozu či motocyklu. Vše vyřídíte jednoduše u prodejce a za pár minut odjíždíte s vlastním autem. Všechny typy úvěru pořídíte bez ručitele. Vedení a uzavření úvěru je zdarma. Podnikatelé navíc mají nárok na okamžité vrácení DPH.Název společnosti: Cetelem ČR, a.s.
Sídlo: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5

Web: http://www.cetelem.cz/
Kontaktní email: info@cetelem.cz