Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka Acema Credit

Nebankovní společnost Acema Credit Czech a.s. působí na našem trhu již řadu let v oblasti nebankovních úvěrů s ručením nemovitostí (dříve jako ACM Money), někdy označovaných jako "Americké hypotéky". Jaké půjčky Acema Credit Czech a.s. poskytuje a jaké jsou jejich parametry?

Pro získání půjčky od Acema Credit Czech a.s. je potřeba mít možnost dát do zástavy nemovitost. Toto je v podstatě jediná omezující podmínka, pokud ji dokážete splnit, máte možnost od Acema Credit získat výhodnou, dostupnou a rychlou půjčku v podstatě na cokoliv.Acema credit - účelově i na cokoliv

Může se jednat buťto o půjčku na cokoliv, půjčku na rekonstrukci, o podnikatelský úvěr nebo o konsolidaci Vašich stávajících půjček a úvěrů. Rozmezí půjčky je 100 000 - 5 000 000 Kč a peníze dostáváte hotově při podpisu smlouvy. Společnost Acema nenahlíží do registrů ani nepožaduje doložení příjmů.

www.Acema.cz

Na stránkách www.Acema.cz můžeme najít další podrobnosti o půjčkách Acema Credit a také si rovnou spočítat, kolik nám půjčí a kolik nás bude půjčka stát. Zvolíme požadovanou výši půjčky a dobu splácení - na základě těchto dvou parametrů se nám ukáže předpokládaná výše měsíční splátky. Pak už na www.Acema.cz stačí jen vyplnit kontaktní formulář - jméno, příjmení, telefon, email - a vše další už s námi domluví operátoři půjčky.

Nebankovní půjčky bez registru

Půjčka Acema Credit patří do skupiny nebankovních půjček bez registru. Tyto půjčky jsou velmi dostupné a mohou je získat i žadatelé se zápisem v registru dlužníků. Je ale nutné počítat s některými přísnějšími podmínkami půjčky a vyššími snakcemi za případné nesplácení úvěru.Podobné půjčky – nebankovní půjčky s ručením nemovitostí:
Nebankovní Dokonalá Hypotéka
VITACREDIT