Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Provident půjčka - dlužníci

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

12.5.2014

Půjčit peníze si lze různým způsobem a v různých částkách. Většinou rychlé půjčky znamenají jen malé a bezvýznamné částky. Půjčit si tak třeba několik tisíc nebo třeba 20000 Kč je většinou problém. U Provident půjčky – dlužníci dostávají mnohem vyšší a zajímavější obnosy.

Půjčená částka

Společnost Povident působí v ČR již přes deset let. Za tu dobu se změnila také částka k půjčení, ale podmínky zůstaly v podstatě stejné. Horní hranice půjčení hotovsti je nyní 80000 Kč, což je jedna z nejvyšších hotovostních půjček.Provident půjčky dlužníci totiž získávají velice snadno a bez problémů a počet zájemců se pomalu blíží 300000 lidí. Výhod Provident půjčky je hned několik. A tou hlavní je snadná dosažitelnost.

Podmínky půjčky

K poskytnutí peněz stačí jen telefonický hovor. Zájemci o Provident půjčky vyplní dlužníci buď jednoduchý dotazník a společnost Provident jim sama zavolá, nebo mohou přímo zavolat. K půjčení nepotřebují žádnou dokumentaci, a proto je půjčení velice rychlé. Půjčky se totiž nezajišťují majetkem a není potřeba ručitel. Tak nemusíte nosit cenné věci do trezoru jako v bance, nechávat je oceňovat znalcem a toto všechno navíc platit. Stejně tak se vyhnete žádosti o ručení u svých přátel nebo známých, což je velice nepříjemné a často i trapné.

Rychlost získání peněz

Za Provident půjčky dlužníci neplatí žádné poplatky předem. Vyplnění online dotazníku je zcela zdarma a posouzení žádosti také. A peníze dostanete také velmi operativně. Provident totiž umožňuje půjčení v hotovosti, kdy vás navštíví zástupce společnosti a požadovanou částku rovnou předá.

Nebo si můžete peníze nechat poslat složenkou nebo na bankovní účet. Od odeslání dotazníku do obdržení půjčky tak obvykle neuplyne ani několik hodin a peníze máte v ruce. Půjčit si až 80000 je tak snadné a bezproblémové pro každého zájemce.
Podobné půjčky:
Půjčka Provident
Bezhotovostní půjčka od Provident