Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Bezhotovostní půjčka Provident - parametry

Půjčka Provident je na našem trhu již řadu let a za tu dobu získala bezpočet spokojených zákazníků. Společnost Provident nyní přišla s další variantou této půjčky - s bezhotovostním splácením. Jak tato Bezhotovostní půjčka od Provident konkrétně vypadá?

V zásadě se dá říci, že má velmi podobné parametry jako klasická hotovostní půjčka Provident. Bezhotovostní půjčku od Providentu ale budou volit spíše ti, kterým z jakýchkoliv důvodů nevyhovovalo hotovostní splácení půjčky. Tato půjčka se totiž dá splácet na bankovní přepážce nebo bezhotovostním převodem z účtu na účet.

Bezhotovostní půjčku od Providentu - parametry

Jedná se - jak jinak - o bezúčelovou půjčku na cokoliv. Výši půjčky si můžete zvolit mezi 4 000 - 80 000 Kč. Doba splatnosti je 45, 60 nebo 100 týdnů. Samozřejmostí je, že nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu. Půjčka je velmi spolehlivá a nemusíte se zde obávat žádných skrytých poplatků nebo sankcí. Při podpisu smlouvy víte, kolik za půjčenou částku zaplatíte.

Splácení půjčky

Jak už bylo řečeno, půjčku lze splácet dvěma způsoby: bezhotovostním převodem z Vašeho účtu na účet Providentu nebo osobně u přepážky v bance. Číslo účtu, na který se úvěr splácí, je 223372119/0300 vedený u ČSOB.Podobné půjčky:
Půjčka Provident
Provident půjčky - dlužníci