Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Okamžitá půjčka na ruku ihned

Když Vám dochází peníze ještě před výplatou nebo máte mimořádné výdaje, pravděpodobně uvažujete o rychlé půjčce. Jestliže nemáte bankovní účet, případně máte účet zablokovaný a nedostupný k platebním operacím, jako řešení se jeví právě půjčky na ruku ihned.

Půjčky na účet jsou sice jednoduché, rychlé a levné, avšak pokud peníze nemůžete obdržet bezhotovostně, bude pro Vás vhodná právě půjčka v hotovosti - na ruku.

Půjčky ihned

Na rozdíl od bankovních půjček jsou nebankovní půjčky na ruku poskytnuty, dá se říci, ihned. Některé firmy totiž schvalují žádosti o půjčky i během minut. Dále neprodleně odesílají peníze svému klientovi a žadateli o půjčku. Ne vždy je však tato rychlá odezva zvykem, je třeba hledání vhodné firmy věnovat trochu času, například pomocí internetového vyhledávače najdete prakticky jakoukoliv firmu, která má svou prezentaci uveřejněnou na internetu.

Za jak dlouho budu mít peníze u sebe?

Dále můžete zjišťovat jak rychle je opravdu na ruku půjčka poskytnuta. Někdy poslouží telefon k zavolání do firmy a zjištění bližších informací. Mnohdy je však důležitá informace jako je rychlost poskytnutí půjčky hotově - na ruku - již uvedena na internetové stránce firmy.

Co se děje po schválení půjčky?

Po schválení půjčky jsou u vybrané firmy peníze odeslány speciální kurýrní službou anebo přímo v kanceláři firmy předány klientovi. Firem, které pracují s hotovostí ve svých kancelářích je menší množství, ale lze i takové nalézt.Půjčky na složenku

Některé firmy dále využívají služeb pošty, například složenky a podobně. Avšak v případě složenky se asi nedá přímo říci, že jde o půjčky na ruku ihned. Při výběru vhodné firmy berte ohled i na RPSN, které vám indikuje výhodnost půjčky. U některých firem půjčku přeplatíte i o 50%. To je ovšem cena za rychlost a dostupnost takovéto půjčky.Podobné půjčky:
Půjčka 20000 ihned
Půjčky 50 000 Kč
Okamžitá půjčka
Půjčky na směnku ihned