Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky od GE Money bank

Pokud uvažujete o výhodné neúčelové půjčce na vybavení domácnosti, novou televizi, automobil nebo třeba luxusní dovolenou, bude pro Vás zajímavá nabídka bankovních půjček na cokoliv.

Podívejme se na stálici v této oblasti – Expres půjčku od GE Money bank.Půjčka na cokoliv 30 000 - 600 000 Kč

Express půjčka od GE Money bank je udělována ve výši od 30 tisíc až do 600 000 Kč. Splatnost půjčky si sami vyberete v rozmezí 24 – 72 měsíců (u částek nad 80000 to může být až 84 měsíců, až 96 měsíců si můžete vybrat, půjčujete-li si nad 150 000 Kč). Express půjčka nabízí také volitelně možnost pojištění – pro případ, že byste nebyli schopni půjčku splácet z důvodu například ztráty zaměstnání nebo trvalé pracovní neschopnosti.

Pro zaměstnance i podnikatele

Půjčka je určena jak pro zaměstnance ve stálém pracovním poměru, tak pro živnostníky, podnikatele, ale také pro důchodce. Při žádosti předkládáte potvrzení o příjmu od svého zaměstnavatele, podnikatelé a živnostníci pak dokládají živnostenský list a poslední daňové přiznání. Důchodci dodají důchodový výměr. Máte-li u GE Money zřízen běžný účet, na který Vám chodí výplata nebo důchod, potvrzení o příjmu předkládat nemusíte.

Podmínky získání půjčky GE Money

O expres půjčku GE Money mohou žádat jak občané České republiky, tak cizinci s povolením k trvalému pobytu v ČR. Žadatel musí být starší 18 let. K žádosti je nutné předložit také dva doklady totožnosti a poskytnout dvě telefonní čísla (domů a do zaměstnání).

Podmínkou přidělení půjčky je mít běžný účet u GE Money – ten Vám při žádosti o Express půjčku rádi a bleskově zřídí.


Info: Informace o parametrech bankovních půjček se můžete dozvědět na této stránce.


Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
ČSOB půjčka
ZUNO půjčka
Půjčka Cetelem
Era půjčka od Poštovní spořitelny