Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka ZUNO bank

Zuno bank posunula nabídkou svých bankovních účtů laťku kvality bankovních produktů o značný kus nahoru a totéž platí i pro její ZUNO půjčku. Podívejme se na její parametry trochu podrobněji.

Zatímco běžné bankovní půjčky začínají na 30000 Kč, se ZUNO půjčkou si můžete půjčit už od 10000 Kč. Horní hranice je 500 000 Kč (záleží samozřejmě na Vaší bonitě) a měsíční splátky se dají nastavit až na 6 let (minimální doba splatnosti je půl roku).

Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou půjčku na cokoliv hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete výhodně půjčit 20 000 Kč i více
s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Reklama

Půjčka ZUNO, podobně jako ostatní produkty ZUNO bank, je zbavena zbytečných poplatků, takže nic nebudete platit ani za vyřízení půjčky ani za vedení úvěru.

Podmínkou je ZUNO účet

Jedinou podmínkou, která se někomu může zdát omezující, je nutnost mít u ZUNO banky běžný účet. To je ovšem – s přihlédnutím k parametrům ZUNO účtu – nepředstavuje výraznější problém, běžný účet ZUNO si navíc můžete zřídit pár kliknutími online na stránce ZUNO.cz a nemusíte ani chodit do banky (smlouvu o běžném účtu Vám k podpisu doručí kurýr ZUNO bank).

Možnost připojištění půjčky ZUNO

ZUNO půjčka je určena pro žadatele starší 18 let (horní hranice je omezena 70 lety). O půjčku mohou žádat zaměstnanci ve stálém pracovním poměru, podnikatelé, OSVC i důchodci. K půjčce ZUNO je možné sjednat si připojištění schopnosti splácet půjčku pro případ trvalé invalidity nebo ztráty zaměstnání (vybrat si můžete hned ze tří variant pojistky).

Balíček ZUNO půjčka plus

K ZUNO půjčce si můžete za měsíční poplatek 99 Kč přikoupit balíček Půjčka Plus, který Vám nabízí další řadu výhod - například možnost půjčku předčasně bezplatně splatit, zdarma pojištění schopnosti splácet nebo možnost zdarma požádat o změnu smluvních podmínek.Názory, zkušenosti

Zkušenosti klientů s touto půjčkou jsou velmi pozitivní a dle názorů odborníků se jedná o jednu z nejvýhodnějších bankovních půjček u nás.

Info: Informace o parametrech bankovních půjček se můžete dozvědět na této stránce.Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Expres půjčka GE Money
ČSOB půjčka
Půjčka Cetelem
Era půjčka od Poštovní spořitelny