Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka ČSOB bank

ČSOB poskytuje celou řadu půjček a úvěrových produktů. K nejžádanějším patří ČSOB půjčky určené pro běžné občany – ČSOB půjčka na cokoliv a ČSOB půjčka na lepší bydlení. Pojďme se na ně podívat trochu podrobněji.

ČSOB půjčka na cokoliv je neúčelový úvěr bez nutnosti doložit, na co jsou finanční prostředky použity.ČSOB půjčka na cokoliv

Je tak vhodná například na nákup elektroniky, vybavení domácnosti, nebo třeba na financování luxusní dovolené. Můžou o něj žádat občané ČR starší 18 let, kteří se mohou prokázat stálým příjmem – zaměstnanci v pracovním poměru nebo OSVČ. ČSOB půjčka na cokoliv je udělována ve výši 20 000 Kč až 600 000 Kč, není potřeba ručitel ani zástava nemovitosti.

Peníze jsou čerpány jednorázově a splácí se pravidelnými splátkami. Splatnost si určí klient podle svých možností – může to být 1 – 7 let. Peníze můžete mít u ČSOB půjčky na cokoliv k dispozici již v den podpisu smlouvy o půjčce.

ČSOB půjčka na lepší bydlení

ČSOB půjčka na lepší bydlení je svými parametry velmi podobná půjčce na cokoliv, liší se v době splatnosti, která je u této účelové varianty ČSOB půjčky 1 – 10 let, a také v částce, kterou si lze půjčit. S ČSOB půjčkou na lepší bydlení můžete získat od 100 000 do 600 000 Kč bez ručitele, horní hranice půjčky pak není omezena a záleží na posouzení Vaší bonity a možnosti Vašeho ručení.

Část půjčky může být neúčelová

I když se jedná o úvěr účelový, část peněz můžete využít podobně jako u ČSOB půjčky na cokoliv i neúčelově. Půjčku na lepší bydlení máte možnost kdykoliv předčasně splatit.

Info: Typické výhody a nevýhody bankovní půjčky se můžete dozvědět například na této stránce.
Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Expres půjčka GE Money
ZUNO půjčka
Půjčka Cetelem
Era půjčka od Poštovní spořitelny