Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Výhodná půjčka Cetelem

Samotná půjčka od společnosti Cetelem patří k vůbec nejoblíbenějším produktům na trhu. Půjčka Cetelem si mezi obyvateli získala na oblíbenosti hlavně díky velmi nízké úrokové sazbě a možností sjednání on-line pomocí internetu.

Kreditní karty, půjčka na auto

V portfoliu Cetelem najdeme hned několik typů úvěrových produktů. Vedle "klasické" osobní půjčky Cetelem je možné u této společnosti získat například výhodnou Cetelem kartu pro Vaše snadné nakupování nebo účelový úvěr pro nákup automobilu nebo motocyklu.Anebo si vyřídit financování nákupu spotřebního zboží na splátky. Vše je velmi jednoduché, rychlé a přehledné.

Bohatá historie společnosti Cetelem

Společnost Cetelem začínala na českém trhu jako kvalitní splátkový prodejce na internetu a v dalších letech se možnosti této půjčky mnohonásobně rozšířily. Za roky její působnosti se tato nebankovní společnost dá považovat za velmi solidního partnera v oblasti poskytování půjček na cokoliv. Nabízí kvalitní finanční služby se slušnou úrokovou sazbou. Za společností Cetelem navíc stojí francouzská banka PNB Paribas. Společnost Cetelem působí v celé České republice a pokrytí je zde opravdu obrovské. Pobočky Cetelem se nacházejí v České republice hned 4 (Praha 5, Olomouc, Brno, Liberec)

Žádost přes internet

O nebankovní půjčku Cetelem můžete žádat i z pohodlí Vašeho domova – tedy pomocí internetu – což je dnes pro většinu obyvatel velmi dostupná a pohodlná možnost.

Online lze požádat například o osobní půjčku až do výše 500 000 Kč se splatností až 84 měsíců, při žádosti je také možné zvolit si typ pojištění schopnosti splácet půjčku. Více informací se můžete dozvědět také na stránkách cetelem.cz.


Info: O typických parametrech bankovních a nebankovních půjček, jejich výhodách a nevýhodách se můžete dozvědět kupříkladu zde.


Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Expres půjčka GE Money
ČSOB půjčka
ZUNO půjčka
Era půjčka od Poštovní spořitelny