Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

UniCredit Bank - profil společnosti

UniCredit Bank spadá pod skupinu UniCredit, jejíž počátky sahají až do roku 1473. V současnosti patří k největším finančním skupinám v Evropě. Banka zahájila svou činnost v roce 1996 pod názvem Vereinsbank. Od roku 2007 se název změnil na UniCredit Bank Czech Republic. Celých 100 % akcií vlastní rakouská banka UniCredit Bank Austria z Vídně.

UniCredit Bank poskytuje své produkty a služby nejen občanům, ale i lidem se svobodným podnikáním, podnikatelům, firmám a veřejnému sektoru. Občanům nabízí zřízení běžného účtu, zhodnocení financí, vydání platebních karet či poskytnutí půjček a hypoték. S UniCredit Bank se také můžete pojistit.
Produkty a služby UniCredit Bank

U konto

Po dobu deseti let budete mít vedení účtu zdarma. Bez poplatků je také výběr z bankomatů a tuzemské platby provedené elektronicky. Podmínkou je nechat si měsíčně na účet posílat alespoň 12 000 Kč. K U kontu dostanete slevu 0,5 % na hypotéku a 1 % na úvěr.

Půjčky

Půjčte si až 500 000 Kč na cokoliv s Presto půjčkou. Pokud chcete splácet méně, slučte své úvěry do jednoho. Líbí se Vám možnost bezúročné půjčky? Využijte kreditní kartu s bezúročným obdobím 45 dní a s limitem až do 250 000 Kč. Potřebujete mít finanční rezervu? Pak Vás osloví kontokorent s čerpáním do mínusu až do 150 000 Kč.

Refinancování hypotéky

S refinancováním hypotéky můžete ušetřit až dvě splátky ročně. Potěší Vás nízká úroková sazba a to, že nemusíte dokládat svůj příjem. Banka navíc akceptuje původní odhad ceny nemovitosti.

Spořicí účet PRIMA

Zhodnoťte své úspory atraktivní úrokovou sazbou a mějte okamžitý přístup k penězům. Založení a vedení spořicího účtu je zdarma. Účet pohodlně ovládáte z mobilu nebo přes počítač.

Produkty a služby pro podnikatele

Podnikatelé si mohou otevřít účty a konta a požádat o úvěr. Zhodnotit své peníze mohou prostřednictvím investic či vkladů. Výhodné je BUSINESS konto, které za jediný měsíční poplatek nabízí kompletní služby obsluhy firemních financí. K dispozici je ve čtyřech variantách. BUSINESS provozní úvěry slouží na neúčelové financování krátkodobých provozních potřeb firmy.


Více se o nabídce produktů UniCredit bank dozvíte na www.unicreditbank.cz


Název banky: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Sídlo: Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4
Kontaktní email: info@unicreditgroup.cz

Kód banky: 2700
SWIFT (BIC): BACXCZPPXXX