Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Ing bank – profil společnosti

Tato stabilní zahraniční společnost působí na území České republiky od roku 1991. Zakládá si na důvěryhodnosti a otevřenosti vůči klientům, kteří jsou pro ni na prvním místě. ING Bank spadá pod skupinu ING, což je globální finanční instituce původem z Holandska.

V současné době nabízí služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, správy aktiv a důchodového zabezpečení. V České republice poskytuje služby individuálním i korporátním klientům.ING Bank se zaměřuje hlavně na české a mezinárodní společnosti, čímž zaujímá přední místo mezi bankami v oblasti podnikového financování, kapitálových trhů a treasury produktů. Poskytuje služby i běžným klientům, kteří si mohou u ING Bank otevřít spořicí účet ING Konto, zhodnotit peníze pomocí ING Termínovaných vkladů nebo investovat prostřednictvím ING Fondů.


Nejoblíbenější produkty Ing Bank

Spořicí účet ING Konto

Spořicí účet ING Konto přináší klientům řadu výhod, mezi něž patří vysoký úrok, nulové poplatky a dostupnost vložených prostředků. Zřídit si jej můžete online během 5 minut. Peníze máte vždy po ruce, stačí si je převést pomocí Internetového nebo Mobilního bankovnictví na běžný účet. Není dáno, kolik musíte spořit, záleží pouze na Vás, jakou částku si budete odkládat. Nastavit si můžete „příkaz ke spoření na ING Konto“, aby se Vám na něj zasílal pravidelný vklad z běžného účtu. ING Konto je 5 let nejčastěji oceňovaný spořicí účet ve Zlaté koruně.

ING Termínovaný vklad

Zhodnoťte své peníze ING Termínovaným vkladem s vysokým úrokem. ING Vám garantuje úrokovou sazbu po celou dobu vkladu a neúčtuje žádné poplatky za zřízení, správu a zrušení vkladu. Toto zhodnocení je nejen výhodné, ale i vysoce bezpečné. Vklad a výběr probíhá prostřednictvím ING Konta. Své peníze si můžete kdykoliv vybrat s jistotou vrácení celého vkladu.

ING Fondy

Rozhodli jste se pro investice? Zkuste ING Fondy a v případě potřeby zkonzultujte Vaši představu investice s odborným poradcem ING Bank pro finanční plánování. Fond si vyberete podle Vašich představ a přání. Minimální investice činí 500 Kč.


Více se o nabídce produktů Ing bank dozvíte na www.ingbank.cz.


Název banky: ING Bank N.V.
Sídlo: Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5
Kontaktní email: klient@ing.cz

Kód banky: 3500
SWIFT (BIC): INGBCZPPXXX