Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Profil České spořitelny

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Česká spořitelna, a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.csas.cz.


8.8.2014

Česká spořitelna se pyšní dlouholetou tradicí. Založena byla v roce 1825 jako první spořitelní instituce na území dnešní České republiky. V roce 2000 se stala členem Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb ve střední a východní Evropě.

Česká spořitelna je v České republice největší bankou s více než 5 miliony klientů, mezi které patří nejen běžní občané, ale i malé a střední firmy, obce a města či velké korporace. V roce 2013 získala titul Banka roku a Nejdůvěryhodnější banka roku.

Produkty a služby pro občany

Na Českou spořitelnu se s důvěrou obracejí klienti, kteří potřebují úvěr bez udání důvodu použití nebo účelový úvěr na bydlení. Takovou výhodnou půjčkou na bydlení je například Úvěr od Buřinky. Pokud máte více půjček a chtěli byste ji sloučit do jedné, bude Vás zajímat Konsolidace půjček.

Založit si můžete Osobní účet ČS II, který je na celý život, nebo Internetový osobní účet ČS, jenž je primárně určen k bezhotovostnímu platebnímu styku a k obsluze online. K Osobnímu účtu získáte platební kartu Visa Classic k placení po celém světě, nebo můžete zažádat o prestižní kartu Visa GOLD. Ke kartám můžete využít pojištění osobních věcí či cestovní pojištění. S Českou spořitelnou je možné spořit i peníze, a to na důchod či na bydlení.

Úvěr od Buřinky

Plánujete rekonstrukci bytu, zateplení domu nebo novou koupelnu či kuchyň? Vaše sny se splní díky Úvěru od Buřinky. Oceníte zejména to, že nemusíte ručit bytem ani domem a nemusíte mít nic naspořené na stavebním spoření. Pro rekonstrukci můžete získat až 800 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou.

Produkty a služby pro firmy a instituce

Obchodujete se zahraničím? Pak je tu pro Vás Běžný účet v cizí měně, díky kterému můžete mít vedeno více běžných devizových účtů v různých či stejných měnách. Pro spojení Vašeho ekonomického systému s bankou je jako dělaný BUSINESS 24 Databanking. K financování nemovitostí, staveb či zařízení oceníte Investiční úvěr. Ke zhodnocení financí nabízí Česká spořitelna Vkladové produkty, např. Termínovaný vklad s individuální úrokovou sazbou, který slouží pro uložení dočasně volných finančních prostředků v Kč i v cizí měně.


Více se o nabídce produktů České spořitelny dozvíte na www.csas.cz


Název banky: Česká spořitelna, a.s.
Sídlo: Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4
Kontaktní email: csr@csas.cz

Kód banky: 0800
SWIFT (BIC): GIBACZPX