Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Air Bank – moderní banka 21. století

Air Bank je člen skupiny PPF, což je jedna z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě. Své služby nabízí od listopadu 2011 a je považována za moderní bankou 21. století.

Air Bank je tu pro všechny, kdo chtějí využívat běžné bankovnictví u otevřené a přístupné banky. Zaměřuje se na běžné občany, kteří si u ní mohou sjednat běžný či spořicí účet nebo požádat o jednu z půjček.
Produkty a služby Air Bank

Běžný účet

Peníze na běžném účtu úročí do 100 000 korun bonusovou sazbou, která je stejná jako na spořicím účtu. Podmínkou je 5 x měsíčně zaplatit kartou. K účtu nabízí Malý či Velký tarif. S Malým tarifem neplatíte žádné měsíční poplatky, pouze za služby, které skutečně využijete. S Velkým tarifem zaplatíte jeden poplatek ve výši 100 Kč a máte v něm vše, co můžete potřebovat. Řídit finance můžete prostřednictvím internetového bankovnictví. Vaše platby se v něm zatřídí do skupin, jako je bydlení nebo doprava.

Spořicí účet

Air Bank Vám dává záruku, že úrok na spořicím účtu bude vždy patřit mezi tři nejvyšší na trhu. Peníze máte kdykoliv k dispozici a okamžitě si je můžete převést na běžný či jiný účet. V internetovém bankovnictví si můžete založit až 10 virtuálních obálek, pojmenovat si je a zapsat, kolik chcete našetřit.

Půjčka

Při poskytnutí půjčky Vám banka zdarma založí běžný účet, který budete používat i pro splácení půjčky. Můžete zažádat o novou půjčku či refinancovat jednu či více půjček, které máte u jiných bank. Pokud budete splácet pravidelně, dostanete nízkou úrokovou sazbu. Každému, kdo splácí včas, odpustí banka několik splátek. Za sjednání a vedení půjčky, za mimořádnou splátku či předčasné splacení neplatíte žádné poplatky. O půjčku můžete zažádat i online.


Více se o nabídce produktů Air Bank dozvíte na www.airbank.cz


Název banky: Air Bank a.s.
Sídlo: Hráského 2231/25, 148 00 Praha 11-Chodov
Kontaktní email: info@airbank.cz

Kód banky: 3030
SWIFT (BIC): AIRACZPPXXX